KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Bernie Ecclestone uciekł z Brazylii. Sytuacja jest dramatyczna. „Zmarli leżą na środku ulicy”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Bernie Ecclestone, były dyrektor Formuły 1, opowiedział o dramatycznej sytuacji w Sao Paulo. – Stało się nagle centrum pandemii koronawirusa. Zmarli leżą na środku ulicy, szpitale są przepełnione – opisuje legenda F1.

Bernie Ecclestone podjął decyzję o wyjeździe z Brazylii ze względu na wzrost liczby osób zakażonych koronawirusem. 89-letni Brytyjczyk sam znajduje się w grupie zagrożenia, a troszczyć się musi również o swoją 44-letnią, ciężarną żonę.

– Pojechaliśmy do naszego domku w szwajcarskim Gstaad. Sao Paulo stało się centrum pandemii koronawirusa. Zmarli leżą na środku ulicy, szpitale są przepełnione, a prezydent Jair Bolsonaro jest tym całkowicie przytłoczony. Dopiero teraz zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji – powiedział „La Gazzetta dello Sport” Bernie Ecclestone.

Legenda Formuły 1 ucieka z Brazylii. Najważniejsze jest bezpieczeństwo rodziny

– Mój syn nie urodzi się w brazylijskim chaosie i całkowicie zatłoczonym szpitalu. Na szczęście w Szwajcarii nie ma takiego problemu! – poinformował były dyrektor Formuły 1, którego dziecko ma się urodzić w czerwcu.

Bernie Ecclestone, wraz ze swoją żoną Fabianą Flosi, spędzili w Brazylii jedenaście miesięcy. Teraz oboje przebywają w Szwajcarii. Brytyjczyk był szefem królowej motosportu przez blisko 40 lat. W 2017 roku  odsprzedał prawa do F1 amerykańskiej firmie Liberty Media za 4,6 miliarda USD.

Oficjalna strona Światowej Organizacji Zdrowia informuje, że obecnie w Brazylii potwierdzono ponad 250 tys. zakażeń koronawirusem. Z powodu choroby zmarło blisko 17 tys. osób.

gazeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: