KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Wypowiedzenie zapakowane w bombonierkę. Kuriozalne zwolnienia w Kielcach

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Jak informuje Wyborcza.pl, w Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach doszło do kuriozalnych zwolnień. Jeden z pracowników otrzymał wypowiedzenie w bombonierce, a drugi w kartonie po papierze do ksero.

Zwolnieni zostali pracownicy kadr kierowniczych Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach. 12 maja, jako pierwszy został zwolniony Paweł Zwierzchowski, dyrektor do spraw operacyjnych. Dzień później wypowiedzenie dostał Marian Skorodzień, kierownik Zakładu Zieleni Miejskiej.

Pierwszemu listonosz doręczył je w wypchanym gazetami pudełku po czekoladkach. Drugiemu w pudełku po papierze do ksero. Warto odkreślić, że mężczyznom wręczono tzw. dyscyplinarki z artykułu 52. Obaj mężczyźni utrzymują jednak, że powodem ich zwolnienia jest konflikt z zarządzającym spółką członkiem zarządu Wojciechem Ziachem. Ziach przejął obowiązki po byłym prezesie Michale Miszczyku.

Każde z wypowiedzeń kosztowało ponad 130 złotych

Przesyłki o rozwiązaniu umowy o pracę oczywiście spodziewałem się. Ale na pewno nie w takiej formie.  Gdy o tym opowiadam, to wszyscy są w szoku. Pewnie nadawca bał się, że będę unikał przyjęcia. Ale to jest dla mnie wręcz upokarzające, potraktowali mnie jak jakiegoś idiotę

– mówi w rozmowie z „Wyborczą” Paweł Zwierzchowski, były już dyrektor operacyjny Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych.

Drugi ze zwolnionych mężczyzn – Marian Skorodzień – jest zaskoczony zwolnieniem. Znajduje się bowiem w okresie ochronnym, ponieważ do emerytury brakuje mu tylko dwóch lat.

– Nie mam pojęcia, dlaczego dostałem wypowiedzenie i to w takim trybie. Przyniósł je kurier w pudełku po papierze do ksero – poinformował. – Jako powody dyscyplinarki podano, że oddaliłem się z firmy w celach służbowych, bez wpisania się do zeszytu oraz nie zabiegałam o zlecenia od Urzędu Miasta, co nie jest moim zadaniem, ale zarządu spółki – mówi w rozmowie z echodnia.eu.

Mężczyźni są dodatkowo zbulwersowani, ponieważ za przyniesienie wypowiedzeń przez kuriera spółka miejska zapłaciła ponad 130 złotych za każde.

Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach nie chce komentować sprawy, powołując się na Ochronę danych osobowych (RODO). Zwolnieni pracownicy zapowiadają natomiast dochodzenie swoich spraw w sądzie.

gazeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: