DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

To już nawet nie jest buta i arogancja. To co zrobili funkcjonariusze PiS nie może zostać pozostawione bez echa [Wideo]

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Nie widzisz? To twój problem

– Jedynie ja spośród osób z radiowozu nie miałem kajdanek. Czemu? Bo niewidomy nie ucieknie, tak usłyszałem – relacjonuje pan Damian niewidomy muzyk zatrzymany przez policję podczas protestu przedsiębiorców.

Sobota, 16 maja. W Warszawie trwa protest przedsiębiorców. Bierze w nim udział blisko tysiąc osób, w tym rolnicy zrzeszeni w Agrounii Michała Kołodziejczyka oraz środowiska antyrządowej opozycji ulicznej.

Policja uznaje protest za nielegalny, bo rząd zakazuje zgromadzeń w czasie epidemii koronawirusa. Sprawa trafia do sądu, który stwierdza, że protest nie został zakazany. Protestujący trzy razy przebijają kordon policji, funkcjonariusze używają gazu łzawiącego.

Wśród zatrzymanych był pan Damian. Policjanci zatrzymali go i wywieźli do Grodziska. Z powrotem musiał radzić sobie sam. Dobrze, że nie został spałowany i potraktowany gazem, jak pozostali uczestnicy protestów.

señor Fakirek@fakirek

 Zatrzymanie niewidomego człowieka podczas dzisiejszych protestów (z dźwiękiem). Widziałem to podczas transmisji live.

 

Źródło: wyborcza.pl, FaceBook, Twitter

banner-wizytowka-1580899038
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: