KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Kandydat na prezydenta obraża uczestników Strajku Przedsiębiorców

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Kandydat na prezydenta obraża uczestników Strajku Przedsiębiorców. Strajk Przedsiębiorców to inicjatywa jednego z kandydatów na urząd prezydenta Polski – Pawła Tanajno. Założeniami inicjatywy Strajku Przedsiębiorców jest wynegocjowanie od rządu odszkodowań, w zamian za uniemożliwienie prowadzenia działalności, które pozwolą utrzymać miejsca pracy oraz utrzymać płynność finansową prywatnych przedsiębiorstw. Dotychczasowe decyzje i działania rządu doprowadziły do uniemożliwienia prowadzenia działalności, masowe zwolnienia pracowników oraz drastyczny wzrost niepokojów społecznych. Efekt można było zaobserwować w minioną sobotę, podczas demonstracji która miała miejsce w Warszawie.

W dniu 18 maja został opublikowany wywiad wyborczy z jednym z kandydatów na fotel Prezydenta Polski – Krzysztofa Bosaka, kandydującego z ramienia partii Konfederacja. Wywiad przeprowadził dziennikarz i Youtuber Krzysztof Woźniak. Materiał jest dostępny na kanale „Wideoprezentacje” na platformie Youtube. W czasie wywiadu został padły pytanie o Strajk Przedsiębiorców oraz stosunek do działań przedsiębiorców.

W Strajku Przedsiębiorców wzięło też na pewno udział wielu poszukiwaczy przygód, wrażeń, protestów antyrządowych których znamy z widzenia z bardzo różnych, innych wydarzeń. – powiedział.

Kandydat Konfederacji dodał że politycy którzy poparli oraz pojawili się na demonstracji przedsiębiorców zrobili to „dla atencji„, po głośnej sytuacji kiedy służby policji rozbiły pierwsze zgromadzenie. Nie zauważył innych motywów działania polityków.

Druga część prawdy którą chcę powiedzieć to postawa samych przedsiębiorców. Żaden ze znanych mi przedsiębiorców nie wybierał się na Strajk Przedsiębiorców ani nie wiązał nadziei z Pawłem Tanajno. – dodał kandydat Konfederacji.

Można odnieść wrażenie, że Krzysztof Bosak, w swojej wypowiedzi, podzielił przedsiębiorców na mikro przedsiębiorstwa  „prawdziwe firmy” co w ocenie osób prowadzących jednoosobową działalność może być podejściem krzywdzącym.

Wielu ludzi którzy NAPRAWDĘ prowadzą przedsiębiorstwa, nie jednoosobowe działalności gospodarcze (…) wedle mojej wiedzy, ci którzy prowadzą firmy troszkę większe niż te mikro przedsiębiorstwa, czyli małe, średnie i duże, są w tej chwili zajęci konsumowaniem kasy którą rząd, poprzez PFR (Polski Fundusz Rozwoju), dystrybuuje i ta kasa która jest dostępna przez PFR to dosyć łatwe pieniądze.

Moim zdaniem przedsiębiorcy jednak po tych kolejnych edycjach Tarczy Antykryzysowej zajęli się jednak pozyskiwaniem tych pieniędzy, i tych pieniędzy na rynek zostało wrzucone relatywnie dużo.

Swoją wypowiedzią, kandydat na prezydenta  poparł również działania rządu w zakresie pomocy aparatu rządowego i skuteczności Tarczy Antykryzysowej, jednocześnie umniejszając rolę osób prowadzących działalność jednoosobowych mikro-przedsiębiorstw.

Krzysztof Bosak nigdy nie prowadził żadnej działalności gospodarczej, nie był również osobą zatrudnioną stale na etacie. W wywiadzie przyznał że jego doświadczenie zawodowe „zwykłej pracy” ograniczyło się do wakacyjnej pracy jako instruktor windsurfingu, po której wracał zmęczony i zziębnięty. Swoje siły w całości poświecił na działalność polityczną.

http://pressonline.pl/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: