KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Bielan znowu kłamie. Polityk PiS ma krótką pamięć

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Kiedy Bielan powiedział prawdę?

W brutalnej kampanii wszystkie chwyty dozwolone? Bielan mówi: „Trzaskowski zlikwidował ulicę Lecha Kaczyńskiego”. To kłamstwo. Al. Lecha Kaczyńskiego pojawiła się na chwilę, bezprawną decyzją wojewody. Sąd decyzję uchylił. Trzaskowski nie miał z tym nic wspólnego.

W listopadzie i grudniu 2017 ówczesny wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera, polityk PiS, podjął decyzję o zmianie nazwy 50 nazw warszawskich ulic, które zdaniem IPN i władz „symbolizowały lub propagowały komunizm”.

W ten sposób aleja Armii Ludowej została aleją Lecha Kaczyńskiego. Według wojewody z PiS oraz IPN komunizm promowała nie tylko aleja Armii Ludowej, ale także np. ulica Stanisława Tołwińskiego, przedwojennego działacza spółdzielczego, prezydenta Warszawy z czasów odbudowy w latach 1945-1950.

Rada Warszawy (nie prezydent miasta) zaskarżyła tę decyzję do sądu jeszcze w listopadzie 2017 roku. 28 maja 2018 Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił decyzję w przypadku 12 ulic, w tym alei Armii Ludowej.

Sprawa trafiła jeszcze do Naczelnego Sądu Administracyjnego. W piątek 7 grudnia 2018 roku NSA potwierdził decyzję WSA i cofnął decyzję wojewody w przypadku 44 ulic, w tym alei Armii Ludowej.

Źródło: oko.press

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: