DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Alarmy bombowe w kilkunastu galeriach handlowych

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Alarmy bombowe w kilkunastu galeriach handlowych. Jak podaje PAP, w poniedziałek 04.05.2020 doszło do kilkunastu zgłoszeń dotyczących pozostawionych ładunków wybuchowych w galeriach handlowych. Zgłoszenia dotyczyły kilkunastu obiektów z niemal całej Polski. Zawiadomienia o podłożonych ładunkach zostały wysłane drogą elektroniczną do centr handlowych. Wszystkie okazały się fałszywe.

Poniedziałek był pierwszym dniem, po ponad miesięcznej przerwie, kiedy galerie handlowe mogły być otwarte dla klientów, w ramach ograniczania obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa. Klienci z umiarkowanym entuzjazmem podeszli do otwarcia centr handlowych, ruch w sklepach był zdecydowanie mniejszy niż w czasach przed epidemią.

Mimo wielu zgłoszeń dotyczących zostawionych ładunków wybuchowych, tylko w części obiektów zarządzono ewakuację.

W Poznaniu, alarm dotyczył trzech galerii handlowych. We wszystkich przeprowadzono prewencyjną ewakuację. Informację te potwierdził Piotr Garstka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.
Na Śląsku, w trzech miastach zgłoszono niebezpieczeństwo, jednak tylko w Rybniku, w galerii Focus Park zdecydowano się na przeprowadzenie ewakuacji i sprawdzenie obiektu.
Sonia Kostecka, dyrektor Focus Park poinformowała o swojej decyzji:

Podjęłam decyzję o ewakuacji, ponieważ otrzymaliśmy maila o podłożonym w galerii ładunku wybuchowym. Podobną treść otrzymały inne centra handlowe, dlatego nie wiadomo, czy wiadomość polega na prawdzie. Woleliśmy dmuchać na zimne.

banner-wizytowka-1580899038

Do ewakuacji doszło również w Białymstoku. Zarząd CH Galeria Alfa ewakuował pracowników i personel, policja sprawdziła obiekt pod kątem niebezpiecznych substancji oraz materiałów wybuchowych. Po potwierdzeniu że alarm był fałszywy, ponownie otworzono Galerię Alfa dla klientów.

We Wrocławiu aż 4 centra handlowe zostały zawiadomione o potencjalnym zagrożeniu – WroclaviaMagnolia ParkCH Korona oraz Galeria Dominikańska. Wszystkie obiekty została zaalarmowane w ten sam sposób – droga mailową. Tylko w galerii CH Korona zarządzono czasową ewakuację personelu oraz klientów.

Pozostałe zgłoszenia dotyczyły centr handlowych w WałbrzychuŁodziKrakowie i w Warszawie. W żadnych z nich wymienionych miast nie przeprowadzano ewakuacji.

Decyzję o ewakuacji podejmuje zarządca obiektu na podstawie oceny realnego zagrożenia. Jak dotąd nie zanotowano w Polsce ani jednego zamachu bombowego w centrach handlowych. I to od początku ich powstania. Alarmy bombowe są niestety dość częste.

Źródło: PAP

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: