KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Wsadzili ją do suki i wywieźli poza Warszawę. Wypuścili w nocy

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

 

Funkcjonariusze odpowiedzą za przekroczenie uprawnień?

– Policjanci powiedzieli mi, że sanepid może skonfiskować mi wszystkie środki na koncie. Widziałam, jak obok mnie mdleje mężczyzna. Prawdopodobnie miał zawał. Ktoś rozpiął mu koszulę i zaczął go reanimować. Policja zaczęła go wlec w jakimś kierunku, ale nie była to karetka. Zgłosiłam policjantowi ponownie, że jest mi słabo i duszno, ale nie pozwolił mi wyjść poza kordon. To było przerażające – mówi Agnieszka Cyfka, uczestniczka sobotniego strajku przedsiębiorców.

– Poczułam woń gazu pieprzowego. Ponowiłam kolejny raz prośbę, że muszę wydostać się na świeże powietrze, bo bardzo źle się czuję. W końcu pozwolili mi wyjść, pod warunkiem, że mnie wcześniej spiszą. Dałam im więc swój dowód – dodaje pani Agnieszka.

Sam przebieg zatrzymania jest makabryczny i poddaje w wątpliwość jego zasadność. – Podjechał policyjny samochód i policjanci załadowali nas do środka. Było nas w nim ponad 20 osób. Byliśmy stłoczeni jak sardynki, siedzieliśmy ściśle jeden obok drugiego, a naprzeciwko funkcjonariusze. Nie było bezpiecznie. Ktoś z grupy zapytał, gdzie nas wiozą. Odpowiedzieli, że do Starych Babic. To ponad 20 km od Warszawy. Byłam przerażona, gdzie oni nas wywożą. Jechaliśmy ponad 30 minut – mówi pani Agnieszka.

Zatrzymanie bez możliwości kontaktu z adwokatem

– Spędziliśmy ponad pięć godzin, czekając aż nas spiszą. Wyszliśmy przed godziną 22 wieczorem. W czasie zatrzymania nikt nie poinformował mnie, że mam prawo do adwokata. O tym fakcie zostałam poinformowana dopiero na końcu, kiedy podpisywałam protokół. Zaznaczyłam w nim, że zatrzymanie było niesłuszne i bardzo stresujące oraz że złamano przepisy – mówi pani Agnieszka.

Źródło: money.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: