KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE

CZERWONE

RMF: TAJEMNICZY SYGNAŁ „MAYDAY” NADANY PRZEZ PILOTA NAD WIELKOPOLSKĄ

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Przez całą niedzielę (17 maja) w okolicach Szamotuł i Obornik w Wielkopolsce trwały poszukiwania śladów maszyny, która w sobotni wieczór mogła ulec wypadkowi. Sygnał „Mayday” od pilota samolotu odebrały służby ratunkowe w Szamotułach.

Sygnał „Mayday” nadano z okolic Jaryszewa w gminie Obrzycko. Pilot zgłaszał konieczność awaryjnego lądowania, po czym trzykrotnie powtórzył słowo „Mayday” – w komunikacji radiowej to sygnał równoznaczny z zagrożeniem życia i potrzebą natychmiastowej pomocy.

Do potencjalnego miejsca nadania sygnału służby ruszyły w sobotę (16 maja) chwilę po godz. 22. Na miejsce wysłano też strażaków z Poznania, którzy z łodzi ratunkowych sprawdzali odcinek rzeki Warty. Na żadne ślady maszyny jednak nie natrafiono.

Akcja poszukiwawcza trwała do północy. Wznowiono ją w niedzielę po tym, jak do policji w Szamotułach zgłosił się mieszkaniec, który twierdził, że widział bardzo nisko lecący samolot.

Teren w okolicach lotniska w Jaryszewie, ale też okoliczne tereny leśne między Wronkami a Obornikami sprawdzała spora grupa policjantów i strażaków, do akcji włączono także policyjny śmigłowiec. Uszkodzonej maszyny, jej fragmentów lub chociażby śladów lądowania nie znaleziono. Poszukiwania zakończono w niedzielę około godz. 20.

Jak informuje Sandra Chuda z policji w Szamotułach, akcja nie będzie już wznawiana. Służby zakładają, że sygnał mógł zostać nadany omyłkowo np. podczas lotu szkoleniowego lub był celową ingerencją w komunikację radiową na częstotliwościach zarezerwowanych dla ruchu lotniczego. 

RMF FM

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: