KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Nikt nie fałszował wyników listy przebojów. Wygrał Kazik

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Dyrektor kłamie?

Dyrektor Programu Trzeciego utrzymuje, że piosenka Kazika wygrała piątkową Listę Przebojów po fałszerstwie. Tymczasem źródła dziennikarskie w radiu twierdzą, że dyrektor dopuścił się ręcznego sterowania z politycznym podtekstem.

– Do godziny 22.20 w piątek nic nie wskazywało na to jaka rozpęta się afera. Teraz możemy sądzić, że po ogłoszeniu w finale notowania, iż wygrana piosenki Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, mogło to bardzo zdenerwować ważnego polityka z rządzącej partii – mówi pracownik „Trójki” pragnący zachować anonimowość.

Po zakończeniu emisji Listy Przebojów Programu Trzeciego dyrektor Kowalczewski miał zażądać przejrzenia danych z głosowania. Można się domyślać, że zaczął szukać „haka” na zespół Listy, żeby unieważnić notowanie ze zwycięstwem Kazika, a pracowników oskarżyć o złe intencje.

Rozmówca wskazuje, że decyzja dyrektora Kowalczewskiego jest kolejnym przykładem ręcznego sterowania, braku zaufania do zespołu i zastraszania go.

Najbardziej poszkodowany jest Marek Niedźwiecki

– Bardzo ciężko to wszystko przeżywa. Pamiętam, że nawet na cień sugestii, by „podpromować” jakąś fajną piosenkę, reagował negatywnie i po prostu takiego utworu nie grał, bo bał się manipulacji. Przecież Lista to jego całe zawodowe życie. Każda próba podważania jego wiarygodności to czysta podłość – mówi rozmówca.

Źródło: rp.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: