DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ministerstwo Zdrowia nie ma dokumentów potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prawie cała Polska przekonana jest o tym, że szczepionki są najlepiej przebadanymi medykamentami na świecie, tymczasem poseł Jacek Wilk ujawnia w Sejmie szokującą informację.

Ministerstwo Zdrowia nie posiada żadnych dokumentów potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek.

Czy myślisz, że organy państwa zareagowały z urzędu?

Prokurator?

Główny Inspektor Sanitarny?

Naczelna Izba Lekarska? Rzecznik Praw Dziecka? Rzecznik Praw Obywatelskich?

…. Cisza….

I ta cisza jest najbardziej przerażająca…

Jeżeli Minister Zdrowia nie posiada żadnych dokumentów potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek, to oznacza, że dzieci polskie są poddawane nielegalnym eksperymentom medycznym, których zabrania Konstytucja RP.

Oto stenogram – 69 posiedzenie Sejmu RP z dnia 03.10.2018 Pani Marszałek! Wysoka Izbo! Jestem posłem niezrzeszonym, mam bardzo mało czasu, więc dosłownie w punktach postaram się odnieść do tej problematyki.

Wysoka Izbo!

Po pierwsze, punkt pierwszy, to, co proponuje ta ustawa, to tak naprawdę jest wprowadzenie pewnego standardu cywilizacyjnego, który obowiązuje w 20 cywilizowanych krajach, np. u naszego sąsiada, jakim są Niemcy. (Głos z sali: To co, Niemcy są średniowieczem?)

Po drugie, zwracam uwagę, że w Niemczech przyjęto kilka milionów imigrantów z krajów, w których bardzo często wiele osób nawet nie słyszało o szczepieniach ochronnych na wiele różnych chorób, mimo to Niemcy nie wprowadzili szczepień prewencyjnych u dzieci, bo o takich mówimy, chociaż były takie naciski.

Po trzecie, mówimy o szczepieniach prewencyjnych, a więc dotyczących dzieci, a nie o szczepieniach akcyjnych, czyli na wypadek zagrożenia epidemią, które mają zostać. Ta ustawa, ten projekt tego nie zmienia.

Po czwarte, Wysoka Izbo, rozprawmy się z największą głupotą czy może oszustwem, jakie dotyczy szczepionek.

Wiele razy słyszałem, mnóstwo razy, że szczepionki są najlepiej przebadanymi medykamentami ze wszystkich możliwych. (Głos z sali: Najgorzej!) Zwracano się w tej sprawie do Ministerstwa Zdrowia, szanowni państwo, było wiele takich zapytań, m.in. „Gazeta Wyborcza” o to zapytała, czy są badania, czy Ministerstwo Zdrowia dysponuje badaniami nad bezpieczeństwem i skutecznością szczepionek. Oto odpowiedź, sama esencja, już państwu przeczytam, odpowiedzi ministerstwa: Ministerstwo Zdrowia nie opracowywało badań zawierających dane wskazane w piśmie.

Zasadność utrzymania wszystkich szczepień ochronnych istniejących w programie szczepień ochronnych podyktowana jest postulatami ekspertów oraz rekomendacjami wydawanymi przez Radę Sanitario-Epidemiologiczną przy Głównym Inspektoracie Sanitarnym oraz Pediatryczny Zespół Ekspertów ds. Programu Szczepień Ochronnych przy Ministrze Zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia nie jest w posiadaniu wnioskowanych dokumentów i informacji i Ministerstwo Zdrowia nie wie, czy jakikolwiek urząd w Polsce takie posiada. Przetłumaczmy to na język polski: żaden urząd ani organ w Polsce nie ma badań potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo szczepień. Co za tym idzie, szanowni państwo, jest to eksperyment medyczny, a skoro tak, to zgodnie z polską konstytucją nikt nie może być poddawany eksperymentom medycznym lub naukowym bez jego zgody.

Wobec tego pytanie, czy ministerstwo dysponuje zgodami wszystkich rodziców, którzy szczepią swoje dzieci, na eksperyment medyczny w postaci szczepień? Czy dysponuje? Obawiam się, że nie.

Szanowni Państwo! Podsumowując: jest ryzyko, musi być wybór, bo nasze dzieci są naszą największą wartością, a jest ryzyko. Już zupełnie na koniec.

Szanowni państwo, owszem, są epidemie wśród naszych dzieci, pojawiają się, a wiecie państwo jakie?

Niespotykana liczba zachorowań na raka u dzieci, niespotykana liczba przypadków autyzmu u dzieci, niespotykana liczba alergii u dzieci.

(Poseł Ewa Lieder: To dowody?)

Trzeba sobie zadać pytanie, jakie są tego przyczyny.

Proszę się z tego nie śmiać, pani poseł, bo pani też nie zna odpowiedzi na to pytanie.

(Poseł Ewa Lieder: Ja się nie śmieję, ja się pytam o dowody.) Ja też bym się chciał dowiedzieć. Po to ma być debata m.in. w takiej sprawie, żebyśmy o tym dyskutowali. To jest poważny temat, ale jeżeli pan poseł Arłukowicz czerpie swoją wiedzę z Wikipedii, to gratuluję.

Jeżeli pan ma takie badania, które potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek, to niech pan je w końcu pokaże, bo ja do takich nie dotarłem. Dziękuję. (Oklaski)

Za You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: