KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Dlaczego Kaczyński bał się płk. Lesiaka? On pierwszy poznał jego plany

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Narodziny dyktatora.

W 2006 r. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego odtajniła część dokumentów zebranych przez płk. Jana Lesiaka w latach 1991-1997 w Urzędzie Ochrony Państwa.

Wynika z nich, że ówczesny szef Zespołu Inspekcyjno – Operacyjnego, jako pierwszy dostrzegł w Jarosławie Kaczyńskim zagrożenie dla demokracji.

„Politycy ci nie potrafią lub nie chcą zachowywać się jak konstruktywna opozycja, a swoimi działaniami celowo dążą do rozbicia konstytucyjnych struktur państwa, aby w powstałym chaosie przejąć władzę, wyeliminować znaczących polityków innych partii i w konsekwencji ustanowić dyktaturę”.

To treść dokumentu „Ocena działalności niektórych ugrupowań politycznych”, datowanego na 11 lutego 1993 r.

Oprócz Jarosława Kaczyńskiego jako zagrożenie dla demokracji wymieniono Antoniego Macierewicza, Adama Glapińskiego (obecny szef NBP), Jana Olszewskiego, Romualda Szeremietiewa, Jana Parysa.

Według zespołu płk. Lesiaka grupa Jarosława Kaczyńskiego „charakteryzuje się ona dużą skutecznością i bezwzględnością, budową struktur mafijnych, metodycznym i konsekwentnym osiąganiem zakładanych celów”.

źródło: Notatki Urzędu Ochrony Państwa

 Nie żyje Jan Lesiak. Były oficer SB i UOP

W wieku 75 lat zmarł były oficer SB Jan Lesiak.

W latach 1992-1995 w ramach UOP prowadził akcję inwigilacji i dezintegracji partii prawicy.

Przyczyny śmierci nie są znane.

Więcej informacji wkrótce.

n.czas.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: