KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Po dzisiejszych protestach w stolicy: Władza nienawidzi Polaków, PiS stracił mandat

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Po dzisiejszych protestach w stolicy: Władza nienawidzi Polaków, PiS stracił mandat do rządzenia [OPINIA]

Sceny, które dzisiaj rozgrywały się i nadal rozgrywają na ulicach stolicy dowodzą jednego. PiS kompletnie stracił mandat społeczny do rządzenia naszym krajem. Wysyłanie na przedsiębiorców policjantów, którzy zaatakowali gazem liderów Strajku Przedsiębiorców, w tym kandydata na prezydenta Pawła Tanajno, brutalny atak na senatora Burego i aresztowanie go mimo immunitetu, przewracanie na ziemię ludzi i kopanie ich po głowach, co miało miejsce na Alejach Jerozolimskich jest niedopuszczalne w demokratycznym państwie prawa.

Przyczyną takiego traktowania Polaków jest strach, potężny strach przed utratą władzy. Jarosław Kaczyński za wszelką cenę nie chce dopuścić protestujacych przed siedzibę PiS na Nowogrodzkiej, nie chce, by ludzie protestowali przed Sejmem i Kancelarią Premiera. Nie chce, by obrazki z protestów, bicie ludzie, krew, powalanie ich na ziemie, znalazły się w telewizji publicznej. Mamy do czynienia z państwem w politycznym chaosie, ze skonfliktowaną między sobą władzą, która nienawidzi swoich obywateli.

Bo dzisiaj policja wyraziła na rozkaz polityczny nienawiść władzy wobec ludzi. Pałka i gaz stały się bijącym ramieniem partii rządzącej. A jaka jest wina protestujących? Przyszli upomnieć się o pomoc, o swoje miejsca pracy, o swoje prawa. Chcieli rozmowy, dostali pałką. Władza jest dzisiaj tam, gdzie stało ZOMO. Nie chce rozmowy – chce eskalacji przemocy. Dlatego Kaczyński musi odejść, razem ze wszystkimi skompromitowanymi politykami PiS. Ale jednocześnie musi odpowiedzieć karnie – bicie demonstrantów nie ujdzie mu na sucho.

źródło: Facebook

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: