KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Kosiniak-Kamysz ujawnia: Polska w ruinie to był plan PiS

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

„Polska w ruinie” to nie była ocena rzeczywistości w 2015, a wasza przepowiednia przyszłości. Doprowadziliście do ruiny organizacyjnej państwa. Nie można w niej tkwić. Polacy oczekują terminu wyborów z uczciwymi zasadami i w bezpiecznych warunkach – powiedział w Sejmie Władysław Kosiniak-Kamysz.

To trafna ocena. Aktualnie Polska znajduje się w najgorszej sytuacji od czasów II Wojny Światowej. Upadają tysiące firm a setki tysięcy Polaków tracą pracę. Czeka nas gigantyczny kryzys. Co robi w tym czasie PiS? Bawi się w wybory.

Władysław Kosiniak-Kamysz@KosiniakKamysz

🎥 „Polska w ruinie” to nie była ocena rzeczywistości w 2015, a wasza przepowiednia przyszłości. Doprowadziliście do ruiny organizacyjnej państwa. Nie można w niej tkwić. Polacy oczekują terminu wyborów z uczciwymi zasadami i w bezpiecznych warunkach.

📍 Sejm
🙋🏻‍♂️

Twitter

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: