KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

ULTRA-PRZERAŻAJĄCY HR 6666 TRACE BILL

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

ULTRA-PRZERAŻAJĄCY HR 6666 TRACE BILL W ZESZŁYM TYGODNIU I JEST O WIELE GORZEJ NIŻ POCZĄTKOWO MYŚLELIŚMY, HR 6666 oznacza, że ​​rząd przychodzi do twojego domu, stuka w drzwi i wymaga zdania testu COVID-19

NTEB PO RAZ PIERWSZY OPOWIEDZIAŁ HISTORIĘ O ULTRA-PRZERAŻAJĄCYM RACHUNKU HR 6666 TRACE BILL W ZESZŁYM TYGODNIU I JEST O WIELE GORZEJ NIŻ POCZĄTKOWO MYŚLELIŚMY, OTO DLACZEGO

HR 6666 oznacza, że ​​rząd przychodzi do twojego domu, stuka w drzwi i wymaga zdania testu COVID-19. „HR 6666 narusza niezbywalne prawa do osoby, domu i własności, do życia, wolności, prywatności i bezpieczeństwa”, stwierdza petycja. „Jest to pogwałcenie czwartej poprawki, a także pierwszej, piątej, ósmej i dziewiątej poprawki… Jest to nielegalny akt przymusowego leczenia My Ludu i inwazji na nasze lokalne społeczności… przyznaje federalnym szeroki autorytet w celu umożliwienia każdemu „podmiotowi”… ścigania ludzi bez uzasadnionego podejrzenia zagrożenia dla zdrowia publicznego… HR 6666 jest niezgodny z konstytucją, niedopuszczalny i niezgodny z prawem. ”

„Ustawa TRACE COVID-19 pozwoli nam to zrobić, tworząc program dotacji o wartości 100 miliardów dolarów dla lokalnych organizacji na zatrudnianie, szkolenie i płacenie osób oraz zakup materiałów eksploatacyjnych do prowadzenia mobilnych jednostek testowych i w razie potrzeby od drzwi do drzwi”.

Wzeszłym tygodniu NTEB po raz pierwszy przedstawił Wam historię o ustawie HR 6666 przed Kongresem , ustawą, która jest nie tylko bardzo niekonstytucyjna, ale ma także wiele aspektów systemu Mark Of The Beast ukrytego pod ochroną COVID-19. Daje to oszałamiające uderzenie finansowaniem o wartości 100 miliardów dolarów i stworzy stan gestapo, w którym rząd decyduje, kto wyjdzie, kto pozostanie w domu, a kto zostanie przeniesiony do nieujawnionego obiektu dla własnej ochrony. Tak, HR 6666 to wszystko i wiele, wiele, wiele więcej.

„I sprawia, że ​​wszyscy, zarówno mali, jak i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znak w swojej prawej ręce lub na czołach: I aby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać, z wyjątkiem tego, który miał znak, lub imię bestii lub numer jego imienia. ” Objawienie 13: 16,17 (KJB)

Bill Gates nie jest członkiem Kongresu ani Senatu i nie pełni żadnej funkcji w oddziale wykonawczym naszego rządu, ale jego ludzie są mocno osadzeni na najwyższych szczeblach, aby zrealizować swój plan szczepienia i zniszczenia całego świata. Wciela się w rolę dyrektora CDC Tony’ego Fauciego, który przez lata zasiadał w zarządzie grupy Gates „ Global Vaccine Action Plan ”. Bill Gates ma swoje sługi w całym naszym rządzie, ONZ, Unii Europejskiej, a nawet w Watykanie. Logistycznie mówiąc, otoczył nas.

Kongres nazywa to COVID-19 Ustawą o testowaniu, docieraniu i kontaktowaniu się ze wszystkimi (TRACE) , mamy o wiele prostsze i łatwiejsze do zapamiętania nazwy. Nazywamy to „gotcha”.

  • PODPISAĆ PETYCJĘ! Stop H. 6666 od przekazania i natychmiast usunąć wszystkie strony wspierające z urzędu

HR 6666 jest cyfrową rządową fabułą Mark of the Beast COVID-19

Z CZASÓW WASZYNGTONU: rezolucja Izby Reprezentantów Demokratów Illinois Bobby’ego Rusha, która powierzyłaby Wielkiemu Rządowi śledzenie ruchów obywateli związanych z wysiłkami łagodzącymi COVID-19 – a nawet wysyłanie biurokratów zajmujących się zdrowiem do „rezydencji indywidualnych” konieczne ”, jak stanowi ustawodawstwo, ma najbardziej trafny numer: 6666. Znak bestii.

Znak bestii za potwornie, potwornie niekonstytucyjny rachunek. W końcu, co jest bardziej diabelnie nieamerykańskie niż uruchomienie jednego z najbardziej masywnych rządowych programów inwigilacji prywatnych obywateli w historii USA, a wszystko to pod płaszczykiem ochrony ludzi przed koronawirusem?

To jest „COVID-19 Ustawa o testowaniu, docieraniu i kontaktowaniu się ze wszystkimi” (TRACE) w całej chwale w postaci grantu o wartości 100 miliardów dolarów.

ZGODNIE Z TEKSTEM HR 6666: FUNDUSZE PODATNIKÓW ZOSTANĄ  WYKORZYSTANE DO „ŚLEDZENIA I MONITOROWANIA KONTAKTÓW ZARAŻONYCH OSÓB ORAZ WSPIERANIA KWARANTANNY TAKICH KONTAKTÓW ZA POŚREDNICTWEM MOBILNYCH JEDNOSTEK MEDYCZNYCH ORAZ, W RAZIE POTRZEBY… W REZYDENCJACH OBYWATELSKICH”.

Oznacza to, że rząd przychodzi do twojego domu, stuka w drzwi i żąda zdania testu COVID-19. A jeśli wynik testu będzie pozytywny, oznacza to, że rząd upewni się, że zostaniesz w domu. W jaki sposób? Dobre pytanie. Dobre pytanie bez odpowiedzi. Dobre, mrożące krew w żyłach pytanie.

Microsoft, który finansuje patent na pliki ID2020 na kupno i sprzedaż kryptowaluty bitcoin, która działa na urządzeniu podłączonym do ludzkiego ciała, które współdziała z systemem sieci komputerowej.  Bill Gates.

MICROSOFT NIE TYLKO FUNDUSZE ID2020, ALE ZGŁOSIŁY RÓWNIEŻ PATENT NA URZĄDZENIE PODŁĄCZONE DO CIAŁA LUDZKIEGO W CELU ZAKUPU I SPRZEDAŻY KRYPTOWALUTY

Najlepsze psy w Health and Human Services oraz Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w kontroli wydatkowania 100 $ mld samorządom przeprowadzenie testów COVID-19 – a dokładniej, do „wypożyczenia, pociągiem, wyrównać i płacić wydatki osób fizycznych ”na personel mobilnych jednostek medycznych oraz pukanie do drzwi obywateli i egzekwowanie przestrzegania kwarantanny.

To wszystko dla dobra kraju, nie wiem.

„PONOWNE OTWARCIE NASZEJ GOSPODARKI I POWRÓT DO NORMALNOŚCI BĘDZIE PRAWIE NIEMOŻLIWE, JEŚLI NIE ZWIĘKSZYMY WYSIŁKÓW ZWIĄZANYCH Z TESTOWANIEM I NIE WDROŻYMY SOLIDNEGO I POWSZECHNEGO ŚLEDZENIA KONTAKTÓW” – POWIEDZIAŁ RUSH   W OŚWIADCZENIU NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ DOMU. „USTAWA TRACE COVID-19 POZWOLI NAM TO ZROBIĆ, TWORZĄC PROGRAM GRANTÓW O WARTOŚCI 100 MILIARDÓW DOLARÓW DLA LOKALNYCH ORGANIZACJI NA ZATRUDNIENIE, SZKOLENIE I PŁACENIE OSÓB FIZYCZNYCH ORAZ ZAKUP MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO PROWADZENIA MOBILNYCH JEDNOSTEK TESTOWYCH I ZASIĘGU OD DRZWI DO DRZWI, JAK TO JEST BEZPIECZNE I NIEZBĘDNY.”

Bać się; bardzo się bać. Rozdzielczość  ma dziesiątki współsponsorów. To nic innego, jak ogromny rządowy program nadzoru ukryty pod etykietą „wylecz koronawirusa”. Petycja na Change.org, aby zatrzymać nonsens, wygenerowała około 28 000 podpisów. To żałośnie niskie.

„HR 6666 NARUSZA NIEZBYWALNE PRAWA DO OSOBY, DOMU I WŁASNOŚCI, DO ŻYCIA, WOLNOŚCI, PRYWATNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA”, STWIERDZA PETYCJA  . „JEST TO POGWAŁCENIE CZWARTEJ POPRAWKI, A TAKŻE PIERWSZEJ, PIĄTEJ, ÓSMEJ I DZIEWIĄTEJ POPRAWKI… JEST TO NIELEGALNY AKT PRZYMUSOWEGO LECZENIA MY LUDU I INWAZJI NA NASZE LOKALNE SPOŁECZNOŚCI… PRZYZNAJE FEDERALNYM SZEROKI AUTORYTET W CELU UMOŻLIWIENIA KAŻDEMU „PODMIOTOWI”… ŚCIGANIA LUDZI BEZ UZASADNIONEGO PODEJRZENIA ZAGROŻENIA DLA ZDROWIA PUBLICZNEGO… HR 6666 JEST NIEZGODNY Z KONSTYTUCJĄ, NIEDOPUSZCZALNY I NIEZGODNY Z PRAWEM. ”

Diabelnie tak. HR 6666 bierze COVID-19, chorobę wywołaną przez nowego koronawirusa, i przekształca go w organ masowego nadzoru rządu przeciwko społeczeństwu. I robi to zwodniczo, pod pozorem zapewnienia dobra społecznego. Nie daj się zwieść: jak ostrzega 2 List do Koryntian, „nawet szatan przebrał się za anioła światłości”.

W Ameryce ta rezolucja nie ma prawa ujrzeć światła dziennego.

Teraz The End Begins to twoja linia obrony przed rosnącą falą ciemności w ostatnich dniach przed Pochwyceniem Kościoła

  • JAK DONOWAĆ: Kliknij tutaj, aby wyświetlić naszą stronę GoFundMe

Kiedy przyczyniasz się do tego wysiłku zbierania funduszy , pomagasz nam robić to, do czego powołał nas Pan. Wysyłane pieniądze przeznaczane są głównie na ogólne codzienne operacje tej witryny. Gdy ludzie pytają o Biblii, możemy wysłać je na bez opłat. Kiedy ludzie piszą i mówią, ile chcieliby traktatów ewangelii, ale nie mogą sobie na nie pozwolić, wysyłamy im pudełko bez opłat za traktaty lub wysyłkę, bez względu na to, gdzie są na świecie. Nawet do Afryki Południowej. Ponownie uruchomiliśmy nawet nasze cotygodniowe radiowe studium Biblii w niedzielne wieczory dzięki waszym hojnym datkom. Wszystko to jest możliwe, ponieważ TY módl się za nami, Ty nas wspierać, a TY dać więc możemy nadal rośnie.

nteb-gospel-tracts-street -achingaching-end-time-last-days-bible-prorhecy-dl-moody

KLIKNIJ OBRAZ, ABY ZAMÓWIĆ SWOJE PUDEŁKO ŚLADÓW EWANGELII

Ale cokolwiek robisz, nie rób nic.  Czasu jest mało i potrzebujemy teraz Twojej pomocy. Gdyby każda z  ponad 15 115 osób z naszej codziennej listy mailingowej  dała 4,50 USD , osiągnęlibyśmy nasz cel natychmiast. Gdyby każdy z  ponad 150 000 obserwujących na Facebooku dał po 1,00 USD każdy, osiągnęlibyśmy 300% naszego celu. To samo dotyczy  15 800 obserwujących na Twitterze . Ale niestety wielu nie da, więc potrzebujemy tych, którzy mogą i którzy dadzą, aby byli hojni. Tak hojny jak to możliwe.

 

https://www.nowtheendbegins.com/nteb-first-broke-the-story-about-the-ultra-creepy-h-r-6666-trace-bill-last-week-and-its-a-whole-lot-worse-than-we-originally-thought-heres-why/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: