DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Teatr prawdy dla gojow” cz.3

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Obecnie na całym świecie, w szalonym tempie, idzie budowa „Nowego Porządku Świata” (New World Order) czyli imperium nadchodzącego Antychrysta-moshiacha. Wraz ze zniszczeniem ostatnich śladów suwerenności państwowej różnych krajów, narzucaniem mieszkańcom wszystkich państw dokumentów elektronicznych, powszechnym ustanowieniem zboczeń i perwersji i innych plugastw antychrześcijańskiej globalizacji, w świecie zachodzą i inne procesy o tej samej orientacji, które, maskując się podstępnymi sloganami „dobrych intencji”, często pozostają niezauważone.

Te procesy związane są już z bezpośrednim przygotowaniem do powszechnego zainstalowania atrybutów antychrystusowego, szatańskiego kultu religijnego, którego duchowym fundamentem jest ekumenizm.

Jednym z przykładów tworzenia tego kultu jest utworzenie w licznych krajach świata parków światowych religii, z których największy planuje się wybudować na przedmieściach Moskwy (mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie). Jeszcze jednym przykładem jest pojawienie się w Moskwie kompleksu ekumenicznego pod bluźnierczą nazwą „Nowa Jerozolima”.

Wybudowane pod „dobrym” pretekstem współdziałania religii te kompleksy architektoniczne z pewnością staną się fundamentem religii Antychrysta-moshiacha. Niestety, takich przykładów można zobaczyć coraz więcej.

synagoga szatana

Siły Zła prowadzące do świata Antychrysta-moshiacha, jak gdyby zerwały się z łańcucha i wszystkimi siłami przygotowują nie tylko jego nadejście ale i już budują dla niego szatańską infrastrukturę w różnych krajach świata.

W ten schemat wpisuje się także następująca symboliczna struktura, która jest z wielką pompą instalowana w różnych krajach świata. Mowa jest o niejakim „Gongu Pokoju”, który, kilka lat temu, zaczęła pewna organizacja o nazwie „Indonezyjski Komitet Pokoju”, narzucać w formie podarunku rozlicznym krajom świata.

cd: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/an…

PS. 6 maja1856 urodził się aszkenazyjski Żyd, psychoanalityk, Sigmund Freud. (fundament obecnej psychologii) Atakował zachodnią moralność, krytykował to co uważał za neurotyczny nacisk na płeć człowieka Zachodu, który, według niego, powinny zastapić zydowskie wartości swobody seksualnej. Co ciekawe, promował idee kazirodztwa i pedofilii jako normalne, coś na co zezwala również najświętsza księga Żydów – Talmud.

opracowane na podstawie: https://www.youtube.com/watch?v=g2wRs…

zrodlo:TOMI3356#2

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: