KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

„Resort Ziobry nagradza agresywną działaczkę antyaborcyjną”

Zuzanna Wiewiórka, znana z tego, że uczyniła piekło z życia 17-letniej dziewczyny, która chciała dokonać aborcji, została za swoje działania doceniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Zuzanna Wiewiórka

To oczywiście nie przypadek, że w Międzynarodowym Dniu Rodziny, w Ministerstwie Sprawiedliwości odbyła się kameralna, ale jakże symboliczna uroczystość. Wiceminister Marcin Romanowski odznaczył Zuzannę Wiewiórkę brązowym medalem pamiątkowym „Zasłużony dla wymiaru sprawiedliwości”. Uroczystość odbyła się pod hasłem „Stop hejtowi wobec obrońców życia”. Odznaczenie przyznał Wiewiórce Zbigniew Ziobro na wniosek Romanowskiego.

Zasługi Wiewiórki polegały przede wszystkim na tym, że w sieci wytropiła 17-latkę, która była w niechcianej ciąży i wyrażała zamiar jej usunięcia. Wiewiórka wraz z kolegami zaczęła nękać ją drastycznymi fotografiami i telefonami, starając się wpłynąć na młodocianą, by ta odstąpiła od zabiegu. Dziewczyna jednak odmówiła, więc wolontariuszka zwróciła się do ojca dziecka i rodziny dziewczyny ; w końcu udało się jej dopiąć swego.

Jak pisano w dodatku do GW Wysokie Obcasy”, Wiewiórka upubliczniła dane dziewczyny, wizerunek i relacje rodzinne, do czego nie miała prawa. Potem skarżyła się, że padła ofiarą hejtu.

„W ostatnich dniach ja i moja rodzina padliśmy ofiarą zmasowanego ataku ze strony środowisk pro aborcyjnych skupionych wokół organizacji zajmującej się promocją nielegalnych środków poronnych, którego celem jest zastraszenie mnie i zmuszenie do porzucenia walki o życie nienarodzonych” – mówiła.

„My w Ministerstwie Sprawiedliwości zawsze stoimy za życiem” – mówił Romanowski.

„Bardzo jesteśmy wdzięczni, również organizacjom pozarządowym, angażującym się na rzecz działalności pro-life. (…) Chciałbym zapewnić, że ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości każdy, kto angażuje się na rzecz ochrony życia od jego poczęcia do naturalnej śmierci zawsze znajdzie pomoc, wsparcie i uznanie” – dodał.

„Wierzę i mam nadzieję, że to odznaczenie nie jest tylko pustym gestem, ale że jest zapowiedzią końca dotychczasowej bezkarności środowisk aborcyjnych oraz zapowiedzią zmian prawa, które deprawuje myślenie społeczeństwa, pozwalające w niektórych sytuacjach na zabijanie dzieci” – mówiła Wiewiórka w swoim wystąpieniu.

Jak to nazwać jeśli nie budowaniem państwa wyznaniowego przez partię rządzącą?

zrodlo:strajk.eu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: