DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Przeciw rozmieszczeniu sieci 5G stoi i … Pentagon.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Past Wednesday nredstaviteli Pentagon skrytykował ostatnią decyzję Federalnej Komisji Łączności (FCC) dotyczącą rozwiązania satelity Ligado, zlokalizowanego w Wirginii, w celu rozmieszczenia krajowej sieci komórkowej 5G, twierdząc, że może to mieć niekorzystny wpływ na sygnały GPS, które są integralna część operacji wojskowych.

„Oprócz tradycyjnego komponentu wojskowego GPS jest także technologią o kluczowym znaczeniu, która wspiera bezpieczeństwo publiczne, opiekę medyczną i pracę organów ścigania w tym kraju. Dosłownie ratuje życie ”- powiedział podczas przesłuchania, w którym uczestniczył generał sił kosmicznych USA John Raymond w Senackiej Komisji Służb Zbrojnych.

Inni urzędnicy Pentagonu powiedzieli na rozprawie: „Podczas gdy Amerykanie w domu nie są bezpośrednio narażeni na celowy atak elektroniczny, usługi GPS, na których polegają, są już zagrożone, jeśli sygnał GPS zacznie zawodzić „.

Dana Dizi, szefowa działu informacji Departamentu Obrony USA, powiedziała komitetowi, że proponowany zasięg Ligado będzie miał „niedopuszczalne skutki operacyjne i negatywnie wpłynąć na zdolności wojskowe GPS”.

„W trakcie całego procesu Departament wyjaśnił, że zatwierdzenie planów Ligado spowodowałoby szkodliwe zakłócenia w milionach odbiorników GPS w całym kraju, zarówno cywilnych, jak i wojskowych” – dodała.

Przewodniczący komisji, senator James Inhof, również zgromił FCC za swoją decyzję.

„To trudne pytanie, ale ostatecznie sprowadza się do ryzyka. I nie sądzę, że dobrym pomysłem byłoby narażanie sygnałów GPS, które zapewniają nasze bezpieczeństwo narodowe i ekonomiczne z korzyścią dla jednej firmy i jej inwestorów ”- powiedział senator w swoich uwagach na wstępie. „Po szeroko zakrojonych testach i analizach eksperci z prawie każdej agencji federalnej mówią nam, że plan Ligado będzie zakłócał systemy GPS”.

W oficjalnym liście do komisji dotyczącym przesłuchania w środę przedstawiciele Ligado powiedzieli:

 „Uznając znaczenie GPS i obawy Departamentu Obrony USA, FCC ustanowiło kompleksowy system koordynacji, który wymaga powiadomienia Ligado na sześć miesięcy przed wdrożeniem. Poinstruowano nas, abyśmy mogli monitorować przez całą dobę, gorącą linię, brzęczyk zatrzymujący lub przełącznik, współpracować bezpośrednio z dowolną agencją federalną dotyczącą ewentualnych zakłóceń oraz naprawiać lub wymieniać wszelkie urządzenia rządowe, które mogą być szkodliwe z powodu Ligado wpływ ”.

Od 2015 r. Firma satelitarna pracuje nad propozycją budowy sieci, która będzie wykorzystywała widmo w paśmie L. Jednak widmo w paśmie L służy do przesyłania sygnałów GPS, ponieważ może pokonać przeszkody, takie jak chmury, mgła, deszcz, burze i roślinność, dlatego Ministerstwo Obrony ostrożnie podchodzi do planu firmy.

Komentarz redakcyjny The Big The One: Wiele napisano o 5G dla ludzi i zwierząt, ale wydaje się, że wszyscy przeciwnicy tej dziwnej „nowej technologii” nie wzięli pod uwagę opinii wojska w tej sprawie. Wcześniej wszyscy aksjomatycznie zakładali, że 5G jest ideą wojska i dlatego wdrażają ją ze straszliwą siłą. Ale, jak się okazuje, Pentagon jest przeciwny.

Istniejące kanały transmisji danych, jak wszyscy inni, są z niego bardzo zadowolone, a wdrożenie tej niejasnej sieci zagrozi bezpieczeństwu narodowemu USA. W szczególności pociski przeciwlotnicze pokrywające amerykańskie miasta, wraz z rozmieszczeniem sieci 5G, mogą już nie myśleć, gdzie są po lewej, gdzie są po prawej, gdzie jest góra, a gdzie dół. Oczywiście inne krytyczne urządzenia również ulegają awariom.

W rzeczywistości wszystko to było początkowo oczywiste dla każdego inżyniera radia i najprawdopodobniej Pentagon napisał wiele dokumentów do Białego Domu protestujących przeciwko rozmieszczeniu 5G. Jeśli sprawa dotarła już do przesłuchań w Senacie, wówczas wszystkie niższe instancje najprawdopodobniej są już przytłoczone protestami. Niemniej jednak wprowadzana jest technologia.

Nasuwa się interesujące pytanie: kto stoi za całym tym 5G? Pentagon jest przeciwny, senatorowie przeciw, nie wspominając o setkach milionów zwykłych amerykańskich gospodyń domowych, których nikt nie słucha. Ogólnie nie wiemy nawet, co to za dziwna siła, ale ta siła jest zdecydowanie silniejsza niż Pentagon i Senat Stanów Zjednoczonych. Jest bardzo mało prawdopodobne, że jest to notorycznie stan głęboki – najprawdopodobniej siły te znajdują się gdzieś w Strefie 51 lub w przestrzeni kosmicznej.

thebigtheone.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: