KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE

CZERWONE

Plany Iluminatów – William Carr

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Iluminaci już wiedzą co się wydarzy w czasie III wojny światowej, została już zaplanowana, program został przygotowany. Pamiętnik, który odkrywa ten program należy do człowieka o imieniu William Carr, który urodził się  w 1895.

Carr wstąpił do kanadyjskiej królewskiej marynarki w bardzo młodym wieku i objął pozycje komandora.

Znał wielu na najwyższych stanowiskach polityki i prawa i środowiska akademickiego. Jego pobocznym hobby było pisanie książek, zwłaszcza o NWO. Jego książki udokumentowały, że jest realizowany plan, w którym zostały przejęte przez illuminatów wszystkie aspekty społeczeństwa , w tym wszystkie organizacje religijne, łącznie z Watykanem.

Carr otrzymał list z prośbą o pomoc od wysokiego rangą oficjała w kościele rzymsko-katolickim w listopadzie 1958. List określał wrogie przejęcie które działo się w Watykanie. Illuminaci przenikali w  kwatery Watykanu.

Carr umrł w niecały rok po otrzymaniu wiadomości, udokumentował także historię stojącą za najbardziej nieuchwytną organizacją w historii świata – illumiantów i ich religie- lucyferianizm.

Opisał, że współczesne organizacje, w tym Grupa Bilderberg i Rada Stosunków Zagranicznych są  lucyferiańskimi organizacjami politycznymi, a głównym organem zarządzającym dla Lucyfera, dla jego ukoronowania jest ONZ.

Udokumentował to w swoich książkach.

Carr napisał kilka książek, najbardziej kontrowersyjna została opublikowana po jego śmierci, nazywa się „Satan- Prince of this world” i tak naprawdę jest niczym więcej niż osobistym pamiętnikiem i notatnikiem  Carra spisywanym przez wiele lat.

killuminati

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: