KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Paszport szczepień zacznie być rozdawany w październiku?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

12 maja (UPI) – Departament Obrony ogłosił we wtorek, że ma umowę z ApiJect Systems America na 138 milionów dolarów na stworzenie gotowego łańcucha dostaw dla ampułko-strzykawek: kiedy dostępna jest szczepionka COVID-19, strzykawki powinny być gotowe.

Na podstawie umowy spółka zależna od ApiJect RAPID USA Inc. będzie działał w ramach inicjatywy Project Jumpstart, aby stworzyć szybki łańcuch dostaw ampułko-strzykawek przy użyciu technologii rozdmuchiwania, napełniania i zagęszczania tworzyw sztucznych, co umożliwi produkcję urządzeń do iniekcji klasy medycznej. Umowa zostanie zakończona do października 2020 r.

ApiJect ogłosił we wtorek, że planuje również zwiększyć produkcję strzykawek w 2021 roku, produkując 330 milionów ampułko-strzykawek BFS miesięcznie do końca roku.

„RAPID USA jest prowadzony przez nasz różnorodny zespół doświadczonych inżynierów, ekspertów technologii farmaceutycznej i zarządzania. Nasz zespół dołożył ogromnych starań, aby zapewnić wszystkim Amerykanom krytyczne zastrzyki podczas opracowywania i testowania leków ”- mówi dyrektor generalny ApiJect Systems America.

Zawarcie umowy na wczesną produkcję strzykawek szczepionkowych jest wyjątkowo dobrą wiadomością, ale dwie rzeczy wprowadzają w błąd teoretyków spisku.

Po pierwsze, co Pentagon ma wspólnego ze szczepionkami? Oczywiste jest, kiedy to lub tamto Ministerstwo Obrony zawiera umowę z firmą farmaceutyczną, która zaopatruje wojsko w jednorazowe strzykawki z promedolem lub antybiotykiem, ale co Pentagon ma wspólnego ze szczepionkami?

Możliwe jest oczywiście, że Pentagon chce najpierw zaszczepić wojsko, ale tam mówimy o zamówieniu na prawie sto pięćdziesiąt milionów dolarów. Jest mało prawdopodobne, aby jednorazowa strzykawka kosztowała 10 dolców, a raczej około dolara, więc dziesięć razy trzeba zaszczepić każde wojsko USA. To trochę dużo nawet dla osób BARDZO chroniących swoje zdrowie.

Przedstawiamy ampułko-strzykawkę BFS.

Czas poprawić sposób wstrzykiwania leków i szczepionek. Ultra niski koszt. Bezpieczeństwo jednorazowego użytku. Szybka skalowalność.

Niezależnie od tego, czy urzędnicy ds. Zdrowia przeprowadzają planowy program szczepień czy kampanię reagowania pandemicznego w sytuacjach kryzysowych, mogą podejmować lepsze decyzje, jeśli wiedzą, kiedy i gdzie ma miejsce każde zastrzyk. Dzięki dodatkowemu znacznikowi RFID / NFC na każdej strzykawce wypełnionej BFS ApiJect umożliwi to. Przed wykonaniem zastrzyku pracownik służby zdrowia będzie mógł uruchomić bezpłatną aplikację mobilną i „dotykać” ampułko-strzykawki swoim telefonem, rejestrując unikalny numer seryjny znacznika NFC, lokalizację GPS, datę / godzinę. Następnie aplikacja prześle dane do wybranej przez rząd bazy danych w chmurze.

Oto tak interesująca firma, ta ApiJect, która przygotowuje nie tylko strzykawki do szczepień, ale także strzykawki RFID. Sądząc po opisie firmy, chip z identyfikatorem znajduje się na samej strzykawce, ale kto wie i kto to sprawdza? Bardziej prawdopodobne jest, że ApiJect otrzymał zamówienie na strzykawki z cudowną szczepionką od Billa Gatesa i w tym przypadku zaczną dystrybuować je około października.

thebigtheone.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: