DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Księga Kolbrin – tajemnicza księga opowiadająca nieznaną historię ludzkości”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Księga Kolbrin została napisana najprawdopodobniej jakieś 3600 lat temu, mniej więcej wtedy, kiedy został spisany biblijny Stary Testament. Jest ona uznawana za świecki zbiór tekstów porównywalny do chrześcijańskiej Biblii. Opowiada o wydarzeniach z czasów starożytnych, ale przedstawia też wizje przyszłości ludzi i naszej planety.

Księga Kolbrin - tajemnicza księga opowiadająca nieznaną historię ludzkościTo niezwykłe pismo składa się z wielu złożonych ze sobą elementów… (Fot. Getty Images)

Czym jest Księga Kolbrin i kto jest jej autorem

Ten zbiór starożytnych tekstów był ukrywany, a zarazem przechowywany przez ponad 1000 lat przez tajne stowarzyszenia. Niektóre źródła informacji wskazują, że księga Kolbrin została uratowana przed spaleniem w 1184 roku w angielskiej Glastonbury Abbey (tam była przechowywana).

Księga Kolbrin nazywa też Biblią Kolbrin, składa się również z dwóch części, podobnie jak ta klasyczna Biblia chrześcijańska. W ich skład wchodzi aż 11 ksiąg. Sześć ksiąg jest autorstwa Egipcjan, a ostatnie pięć napisali Celtowie.

Znalezione obrazy dla zapytania: ksiega kolbrin zdjecia

W pierwszej części tej księgi przedstawiony został opis stworzenia świata. Wizja stworzenia została przedstawiona od strony religijnej, jak również naukowej. Na stronach tej tajemniczej i kontrowersyjnej księgi znajdują się zapisy opowiadające o stworzeniu człowieka oraz o wysoce rozwiniętych, starożytnych kulturach, istniejących na Ziemi przed pojawieniem się ludzkich Prarodziców – Adama i Ewy. W drugiej części Biblii Kolbrin znajdujemy zapisy dotyczące głównie osoby Jezusa Chrystusa. W zwoje starożytnej księgi wplecione zostały zasady matematyczne i ciekawostki z dziedziny astronomii.

Podobieństwa do Biblii chrześcijańskiej

Pamiętacie biblijną Księgę Rodzaju, czy apokryficzną Księgę Henocha? Wspomina się w nich o upadłych aniołach, którzy schodzili na Ziemię i łączyli się w pary z ziemskimi kobietami, płodząc dzieci o niezwykłych, wręcz boskich cechach. Mit o upadłych aniołach został przywołany także w Kolbrin. Różnica polega na tym, że w tej księdze nazwani oni zostali „mężczyznami śmiertelnymi”, co zmienia znaczenie „boskości” ich potomstwa.

Niszczyciel i wizje zagłady Wszechświata

W Biblii chrześcijańskiej pojawia się Antychryst, który jest przyczyną wszelkiego zła. W księdze Kolbrin mówi się o Niszczycielu. Niszczyciel nie jest istotą, czy osobą, tak jak Antychryst. To wielkie ciało niebieskie odpowiedzialne za 10 plag egipskich, potop (wydarzenia przywołane w Biblii), jak również za zatonięcie mitycznej Atlantydy.

Znalezione obrazy dla zapytania: ksiega kolbrin zdjecia

A oto fragment księgi (cytaty) opowiadający o postaci Niszczyciela:

Rękopisy 3: 3
Gdy wieki mijają, pewne prawa działają na ruch gwiazd na niebie. Ich drogi ulegają zmianie; istnieje ruch i niepokój, że już nie są stałe i wielkie światło pojawia się, zaczerwieniając niebo.

Rękopisy 3: 4
Gdy krew spadnie na Ziemię, pojawi się Niszczyciel, a góry otworzą się i poczną ziać ogniem i popiołem. Drzewa zostaną zniszczone i wszystko, co żywe zostanie pochłonięte. Wody zostaną pochłonięte przez ziemię, a morze będzie wrzeć.

Rękopisy 3: 6
Ludzie rozproszą się w szaleństwie. Będą słyszeć trąby i okrzyk bojowy Niszczyciela i szukać schronienia w środku Ziemi. Terror będzie zjadać ich serca, a ich odwaga wypłynie z nich jak woda z rozbitego dzbana. Zostaną one zjedzone w płomieniach gniewu i spożyte przez tchnienie Niszczyciela.

Przyznajcie, że te wizje katastrof są dość przerażające. Wszystkie mówią o zagładzie ludzkości i zagładzie naszej planety. Czy są prawdziwe? Być może tak. Jeśli przyjąć teorię, że Niszczyciel był sprawcą wielkiego potopu i plag egipskich, to jest możliwe, że powróci i znowu będzie siać zniszczenie, a przepowiednie z Księgi Kolbrin się wypełnią. Wielkie ciało niebieskie może wpłynąć na pole elektromagnetyczne i zmienić biegunowość Ziemi. I katastrofa gotowa. Przez swoje oddziaływanie może spowodować wybuchy wielkich wulkanów, doprowadzić do roztopienia się lodowców i podniesienia poziomu mórz. To wszystko zjawiska naturalne, występujące w przyrodzie i nie ma w nich niczego nadprzyrodzonego. Mogą się zwyczajnie wydarzyć. Mogą, ale nie muszą.

Niszczyciel z pewnością nie jest odpowiednikiem Antychrysta opisywanego w chrześcijańskiej Biblii. Może jest symbolem, jakby uosobieniem samozniszczenia ludzkości? Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że przez postęp technologiczny i nieprzemyślane, lekkomyślne, eksplorowanie zasobów Matki Ziemi zmierzamy ku zagładzie. Może to my, ludzie, jesteśmy mitycznym Niszczycielem opisywanym w księdze Kolbrin. Jeżeli tak jest, to możemy te katastrofy powstrzymać. Trzeba tylko świadomie żyć, zobaczyć zagrożenie i zmienić swoje postępowanie. Może jeszcze nie jest za późno.

Znalezione obrazy dla zapytania: ksiega kolbrin zdjecia

Czyżby wiedzieli już o tym ludzie żyjący prawie 4000 lat temu? Bo przecież ktoś zawarł to przesłanie w księdze Kolbrin. Księga ta jest bardzo tajemnicza, nie do końca poznana. Być może za jakiś czas dowiemy się o sobie i naszej przyszłości jeszcze czegoś nowego…

zrodlo:londynek

zdjecia i film z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: