DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bardzo dziwny plan, rzekomo wystrzelony z wieży 5G.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

14 maja 2020 r. Opublikowano film na YouTube i Facebooku, na którym obywatel, który przedstawił się jako pracownik sieci mobilnych, trzyma w rękach płytkę drukowaną, którą albo właśnie wymienił, albo zamierza zmienić. Zarząd mówi COV-19:

Film został usunięty z YouTube godzinę później, aby Facebook mógł spotkać ten sam los. W związku z tym rozszerzamy ekran na wszelki wypadek:

Ponieważ tego obywatela można zobaczyć tylko na klipie wideo i nikt nie sprawdził jego dokumentów, opinie komentujących wideo zostały podzielone i wyrażono następujące wersje:

a) Obywatel kupił kombinezon instalatora w specjalistycznym sklepie, założył hełm na głowę, wziął jakąś niejasną jednostkę elektroniczną, przymocował do niej etykietę i nakręcił film, który został skazany na bestseller.

b) Obywatel jest prawdziwy, obwód jest również prawdziwy, ale COV-19 jest tylko oznakowaniem PCB, nie ma nic wspólnego z pandemią i COVID-19.

c) Obywatel jest prawdziwy, schemat jest również prawdziwy, a dzięki pracy tego schematu wieża emituje specjalny sygnał, z którego ludzie rozwijają objawy koronawirusa.

d) Program nie jest zbyt dobrym żartem pracowników sieci mobilnej – w oczekiwaniu, że jakiś instalator go zobaczy i z zaskoczenia spadnie z wieży.

 Których z prawidłowych opcji nie znamy i wraz z większością tych, którzy rezygnują z subskrypcji, skłaniają się ku idei, że jest to prawdopodobnie fałszywa produkcja. Jeśli na wieżach 5G istnieje jakiś schemat powodujący pandemię, jest bardzo mało prawdopodobne, aby napisano na nim COV-19.

Z drugiej strony YouTube ma niesamowitą liczbę podróbek, głupich rzeczy, filmów z obelgami różnych ważnych ludzi i tak dalej. I nikt nie usuwa tych filmów. Lub, jeśli zostanie usunięty, to przez 33. żądanie. I tu jest taka niesamowita prędkość – jakby koleś opublikował kody startowe międzykontynentalnych pocisków balistycznych.

W świetle tych rozważań pozostaje tylko śledzić rozwój wydarzeń: jeśli temat jest prawdziwy, będą dostępne inne tego rodzaju filmy.

COV-19 In NEW CIRCUIT BOARDS! What Is Going On!?

COV-19 W NOWYCH BARACH CIRCUIT! Co się dzieje?!?

Lektor PL

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: