KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„„Z CDC nie ma nic, w co mogę wierzyc!!!!” – Koordynator Reakcji dla grupy zadaniowej koronawirusa w Białym Domu”

Dr Deborah Birx powiedziała „nie ma nic z CDC, w co mogę zaufać” na spotkaniu grupy zadaniowej koronawirusa w Białym Domu
Michelle Mark
Business Insider

Dr Deborah Birx, koordynator grupy zadaniowej ds. Koronawirusa w Białym Domu, powiedziała na niedawnym spotkaniu, że „z CDC nie można ufać”, doniósł w sobotę Washington Post.
Birx i inni podobno obawiali się, że system monitorowania danych Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom zawyżał statystyki koronawirusa, takie jak śmiertelność i liczba przypadków.
Inne źródła inne niż CDC wykazały, że liczba zgonów koronawirusa w USA utrzymuje się na poziomie około 2000.
Ostatnie badania wykazały również, że liczba zgonów z powodu COVID-19 została poważnie zaniżona, zarówno w USA, jak i na całym świecie, szczególnie we wczesnych stadiach pandemii.
Jeden wewnętrzny model administracji Trumpa przewidywał ostatnio, że liczba zgonów koronawirusem osiągnie 3000 zgonów dziennie do 1 czerwca.
Odwiedź stronę główną Business Insider, aby uzyskać więcej artykułów.
Dr Deborah Birx, koordynator grupy zadaniowej koronawirusa do spraw reagowania w Białym Domu, wysadziła Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom podczas dyskusji na temat danych COVID-19 podczas ostatniego spotkania, doniósł Washington Post w sobotę.

„Z CDC nie ma nic, co mogę zaufać”, powiedziała dyrektorowi CDC Robertowi Redfieldowi, dwie osoby znane ze spotkania powiedziały gazecie.

Post podał, że Birx i inni obawiali się, że system śledzenia danych CDC pompuje statystyki koronawirusa, takie jak śmiertelność i liczba przypadków nawet o 25%.

Birx powiedział później Postowi w oświadczeniu, że „śmiertelność powoli spada każdego dnia”.„Aby utrzymać ten trend, ważne jest, aby seniorzy i osoby z chorobami towarzyszącymi schronili się na miejscu i abyśmy nadal chronili wrażliwe społeczności” – powiedziała.

Inne źródła inne niż CDC wykazały, że liczba zgonów w wyniku koronawirusa w USA utrzymuje się na poziomie zbliżonym do 2000 i nie wykazuje stałej tendencji spadkowej.

Ostatnie badania wykazały również, że liczba zgonów z powodu COVID-19 została poważnie zaniżona, zarówno w USA, jak i na całym świecie, szczególnie we wczesnych stadiach pandemii.

Jeden z wewnętrznych modeli administracji Trumpa przewidywał również, że dzienna liczba zgonów koronawirusa osiągnie 3000 do 1 czerwca, według The New York Times.

Kilka źródeł Poczty opisało spotkanie z Birxem i Redfieldem jako gorące, chociaż dwa źródła administracyjne Trumpa się nie zgadzały.

Według The Post Redfield bronił CDC na spotkaniu, ale wielu tam zgodziło się, że agencja potrzebuje aktualizacji cyfrowej.

Kolejny punkt zapalny na spotkaniu nastąpił podczas dyskusji na temat remdesiviru, który okazał się obiecujący we wczesnych wynikach badań klinicznych z udziałem pacjentów z COVID-19. Administracja Trumpa zapowiedziała, że ​​rozprowadzi lek do stanów, w których doznał poważnych obrażeń.

Według The Post jeden z urzędników ogłosił, że rząd już wysłał lek do siedmiu stanów, co zaskoczyło Birxa i innych, ponieważ nie zdecydowali jeszcze, które stany należy traktować priorytetowo.

„Dlaczego chcesz to zrobić?” Według The Post Birx zapytał urzędnika.

zrodlo:https://www.businessinsider.com/deborah-birx-cdc-comments-coronavirus-task-force-meeting-2020-5

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: