KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Szumowski odpowiada Górniak. Mówiła, że się nie zaszczepi

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Niedawno sporo kontrowersji wywołała Edyta Górniak, która w internetowej telewizji wrealu24.pl krytykowała obowiązek szczepień na koronwirusa. Mówiła również, że od wirusa groźniejsza jest panika, jaką wywołuje. Słowa wokalistki postanowił osobiście skomentować Łukasz Szumowski.

Edyta Górniak w telewizji internetowej wrealu24.pl podzieliła się przemyśleniami na temat wprowadzanych na świecie ograniczeń. „Zdecydowanie ktoś za tym stoi. Globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki do życia” – powiedziała.

Piosenkarka jednoznacznie odniosła się również do kwestii szczepionek na koronawirusa. „Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm” – oświadczyła Edyta Górniak.

Czytaj także: Edyta Górniak wywołała ogromne kontrowersje. „Dopóki żyję nie dam się zaszczepić” [WIDEO]

Do słów wokalistki na antenie Radia ZET odniósł się Łukasz Szuowski. „Ja rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyk, jak łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki.” – mówił.

Minister zdrowia dodał, że eksperci zajmują się zapewnieniem bezpieczeństwa szczepionek. „Po to jest Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, gdzie wszystkie badania są składane, sprawdzane jest, jak te leki były przygotowywane, jaki jest skład substancji, od tego są eksperci” – powiedział Szumowski. „Ja nie zastanawiam się, jak jest zbudowany silnik samolotu, jak do niego wsiadam” – dodał.

Źr. wprost.pl; wmeritum.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: