KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Rząd PiS wpuścił do Polski mafię czeczeńską.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Rząd PiS wpuścił do Polski mafię czeczeńską. Szokujące ustalenia dziennikarza „Angory”

Problem z uchodźcami przyjętymi przez rząd PiS.

W ostatnich latach rząd PiS przyjął do Polski tysiące Czeczenów, którym przyznano status uchodźcy albo prawo stałego pobytu, jednak prawie wszyscy zamiast pracy w fabrykach wybrali świat przestępczy – napisał na swoim profilu na Facebooku dziennikarz tygodnika „Angora” Leszek Szymowski.

To nawiązanie do publikacji tygodnika Angora. Na jego łamach Szymowski ujawnił kulisy funkcjonowania w Polsce mafii czeczeńskiej. Z ustaleń dziennikarza wynika, że mafia przejmuje kontrolę nad polskim półświatkiem.

Bandyci wykazują się wyjątkową brutalnością. Swoim przeciwnikom przewiercają kolana i obcinają kończyny.

Z ustaleń dziennikarza wynika, że większość brutalnych bandytów przebywa w Polsce legalnie, bo rząd PiS przyznał im prawo pobytu w Polsce jako uchodźcom i ofiarom politycznych prześladowań.

źródło: Facebook

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: