KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

RAFAŁ TRZASKOWSKI NOWYM KANDYDATEM NA PREZYDENTA? NIEOFICJALNE DONIESIENIA

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski miałby zostać nowym kandydatem w wyborach prezydenckich 2020. O prawdopodobnej zmianie kandydata Platformy Obywatelskiej informuje RMF. Małgorzata Kidawa-Błońska zrezygnuje z wyścigu po najwyższy urząd w państwie, to już przesądzone – wynika z nieoficjalnych ustaleń.

Jeszcze w środę (13.05) Rafał Trzaskowski pytany o możliwość startu w wyborach prezydenckich odpowiadał: „zajmuję się Warszawą”. Podkreślał, że w tej sprawie jasno wypowiedział się szef PO Borys Budka. „Kandydatką w wyborach jest Małgorzata Kidawa-Błońska” – mówił.

Jednak jak donoszą reporterzy RMF FM, sytuacja uległa zmianie. W piątek (15.05) o godzinie 10 zbiera się zarząd PO, który ma ogłosić nowego kandydata w wyborach prezydenckich 2020. „Najprawdopodobniej będzie to obecny prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. On już zgodził ubiegać się o urząd prezydenta” – dowiedzieli się nieoficjalnie reporterzy RMF FM

Więcej na ten temat czytaj tutaj 

Kim jest Rafał Trzaskowski?

Rafał Trzaskowski to polityk z wieloletnim stażem, a także politolog, doktor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie spraw europejskich.

W latach 2009-2013 był posłem do Parlamentu Europejskiego VII kadencji. Potem pełnił funkcję ministra administracji i cyfryzacji (2013-2014). Następnie Trzaskowski przez rok był sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. W 2015 roku wszedł do Sejmu.

W wyborach samorządowych w 2018 roku Trzaskowski został kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta stolicy. Już w pierwszej turze pokonał kandydata PiS Patryka Jakiego, co było wówczas sporym zaskoczeniem. Urząd prezydenta Warszawy sprawuje obecnie drugi rok.

Od 2020 roku Rafał Trzaskowski jest także w ścisłym kierownictwie PO, jako jej wiceprzewodniczący.

INTERIA.PL

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: