KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„Najpierw spójrz tylko na Sekretarza Zdrowia Pensylwanii, a następnie obserwuj jej odpowiedź na koronawirusa!”

Sekretarz stanu w Pensylwanii przeniósł swoją matkę ze starszego zakładu do hotelu, podczas gdy koronawirus przeczesywał domy opieki (WIDEO)
Cristina Laila
Gateway Pundit

Dr Rachel Levine

Dr Rachel Levine, sekretarz stanu zdrowia w Pensylwanii, przyznała, że ​​przeniósł swoją matkę ze starszego zakładu do hotelu, podczas gdy koronawirus przeczesywał domy opieki i zabijał starszych mieszkańców.

Dr Levine, który jest pierwszą osobą transpłciową powołaną do gabinetu w Pensylwanii, został sekretarzem zdrowia w 2017 r.

Coronavirus pustoszy domy opieki w całych Stanach Zjednoczonych z powodu śmiertelnej polityki demokracji zmuszającej osoby zarażone COVID-19 z powrotem do placówek opieki długoterminowej.

Dr Levine upewnił się jednak, że jego 95-letnia matka została usunięta ze skrzynki śmierci i bezpiecznie przetransportowana do hotelu.

We wtorek reporter zapytał doktora Levine’a o przeniesienie jego starszej matki ze starszego zakładu do hotelu.

„Słyszymy, że przeniosłeś matkę z domu opieki do hotelu” – powiedział reporter. „Jakie przesłanie to przekazuje tysiącom mieszkańców Pensylwanii, których rodzice przebywają w domach opieki, ale być może nie są w stanie ich wyprowadzić… kiedy osoba odpowiedzialna wyprowadzi własnego rodzica”.

Levine odpowiedział reporterowi, czytając przygotowane notatki i rozmowy.

„No cóż, moja matka jest rezydentką domu opieki osobistej – nie domu opieki i jest regulowany przez Departament Opieki Społecznej, a nie Departament Zdrowia”, powiedział Levine. „Moja matka poprosiła – a ja i moja siostra, jako jej dzieci, zgodziliśmy się przenieść ją w inne miejsce podczas wybuchu COVID-19. Moja mama ma 95 lat. Jest bardzo inteligentna i bardziej niż kompetentna do podejmowania własnych decyzji. ”

Senator republikańskiego senatora Doug Mastriano zorganizował wiec na schodach kapitolu w poniedziałek, aby wezwać do rezygnacji Levine’a – poinformował reported WJAC.

zrodlo:https://www.thegatewaypundit.com/2020/05/pennsylvania-secretary-health-moved-mother-senior-facility-hotel-coronavirus-swept-nursing-homes-video/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: