KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

JSW: drastyczny wzrost liczby zakażonych górników! Na 14 maja jest 245 przypadków koronawirusa w trzech kopalniach

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

JSW: kopalnia Pniówek
JSW: kopalnia Pniówek JSW/Dawid Lach
JSW: kopalnia Pniówek
JSW: kopalnia Pniówek
JSW: kopalnia Pniówek

JSW: kopalnia Pniówek

Obecnie w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej potwierdzono 245 przypadków zarażenia koronawirusem.

– W samym Pniówku są to 233 osoby, 8 osób w Ruchu Zofiówka i 4 w kopalni Jastrzębie-Bzie. Na kwarantannie przebywa 376 osób – informuje Sławomir Starzyński, rzecznik Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

W środę (13.05) w Jastrzębskiej Spółce Węglowej były 92 zakażenia (85 Pniówek, 3 Bzie, 4 Zofiówka). To kilka przypadków więcej niż było dzień wcześniej. Pniówek pracuje w ograniczonym zakresie, ale dostawy surowca dla klientów nie są zagrożone.

Obecna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 może stanowić dodatkowe obciążenie dla zdrowia psychicznego każdego człowieka. – Nasilony lęk, strach, panika i trudne emocje mogą przełożyć się na zawodowe i osobiste dramaty. Dlatego też, w trosce o pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej – Zakład Wsparcia Produkcji JSW uruchomił bezpłatną pomoc psychologa, z której może skorzystać każdy pracownik Spółki, a także jego bliscy, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego – informuje JSW.

https://jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl

You Tube

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: