KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Szczepionka Korona: Czy Bill Gates wiedział wcześniej o „pandemii“?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Szczepionka Korona: Czy Bill Gates wiedział wcześniej o „pandemii“? 

10.04.2020

Już 28 kwietnia 2018 r. Gazeta Bild napisała: „Bill Gates ostrzega przed pandemią horroru, w której zginą 33 miliony ludzi”.

Od listopada zeszłego roku wirus korony rozprzestrzenia się i teraz Europa jest w jego zasięgu. Obecnie ponad 200.000 osób na całym świecie jest podobno zarażonych, według stanu z 18 marca 2020 r. Ograniczenia rządowe i podżeganie do paniki ze strony mediów sprawiają wrażenie, że zakażonych jest 50 milionów ludzi. Firmy farmaceutyczne i laboratoria biologiczne pracują obecnie nad wynalezieniem szczepionki, aby jako pierwsze wprowadzić na rynek zatwierdzoną szczepionkę.

Można przewidzieć, że panika, jaka panuje w społeczeństwie z powodu ryzyka zakażenia, doprowadzi do zaszczepienia setek milionów ludzi. To byłby miliardowy interes dla producentów szczepionek. Trzy firmy są obecnie światowymi liderami w wynalezieniu szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Zazwyczaj opracowanie takiej szczepionki i poddanie jej testom zajmuje lata, ale tym trzem firmom udaje się zrobić to, co niemożliwe w bardzo krótkim czasie. Wszystkie trzy firmy – dwie niemieckie BioNTech i CureVac oraz amerykańska Moderna Therapeutics – pracują z nową – i miejmy nadzieję, mniej niebezpieczną – technologią znaną jako mRNA (dla łączności RNA lub kwasu rybonukleinowego RNA). Oznacza to, że nie używają oni już nieaktywnych wirusów lub składników wirusów, lecz pracują z kwasem rybonukleinowym, który jest „Instrukcją budowy” wirusa, w celu symulacji infekcji. Ma to na celu pozyskanie systemu odpornościowego do produkcji przeciwciał, tak aby organizm był przygotowany w momencie rzeczywistej konfrontacji z wirusem koronowym.

Niemiecki przedsiębiorca i miliarder Dietmar Hopp, założyciel notowanej na giełdzie firmy SAP, jest właścicielem 80% akcji w niemieckiej firmie CureVac. Fundacja Billa i Melindy Gatesów posiada drugą większość akcji. Według ekonomicznej gazety „Handelsblatt”, bracia Strüngmann posiadają większość akcji w BioNTech, drugiej niemieckiej firmie. Fundacja Billa i Melindy Gatesów zainwestowała w amerykańską firmę biotechnologiczną Moderna Therapeutics już w 2016 roku, kiedy firma była jeszcze zupełnie nieznana. Moderna pracuje nad szczepionką o nazwie mRNA-1273 od 2016 r. w celu zwalczenia nieznanego wcześniej wirusa koronowego.

W styczniu 2016 roku Moderna podpisała z Fundacją Billa i Melindy Gatesów umowę ramową dotyczącą globalnego projektu w dziedzinie zdrowia w celu sfinansowania badań opartych na mRNA. Firma ogłosiła, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów faktycznie zainwestowała 20 milionów dolarów na wsparcie tego projektu.

W 2018 roku firma Moderna weszła na giełdę. Fundacja Billa i Melindy Gatesów, z niezwykłą dalekowzrocznością, przewidując zyski zkupiła dwie z trzech firm, Moderna i CureVac, i przejęła akcje większościowe, które są obecnie bliskie przełomu w rozwoju szczepionki.

Nasuwa się pytanie, czy Bill i Melinda Gatesowie wiedzieli wcześniej o rzekomej pandemii koronawirusa, czy to tylko przypadek, że ich Fundacja zapewniła sobie duże udziały w tych właśnie firmach, które poczyniły największe jak dotąd postępy we wprowadzaniu na rynek szczepionki przeciwko koronawirusowi?

Zwłaszcza, że amerykańska firma Moderna Therapeutics przeprowadziła już w 2016 roku badania nad szczepionką przeciwko koronaawirusowi, który dotąd był zupełnie nieznany. Trzeba sobie zadać pytanie, czy „pandemię” koronawirusa” można naprawdę przewidzieć?

Czy jest ona naprawdę pandemią? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w programach, które są wyświetlane.

kla.tv

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: