KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Policja przyłapana na perfidnym kłamstwie: podczas demonstracji przedsiębiorców policjantkę kopnął … jej kolega!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Tego nie dowiecie się z TVPiS. Przedsiębiorca z Grodziska, którego aresztowano za rzekome kopnięcie policjantki w czasie demonstracji przedsiębiorców, okazał się niewinny. Podczas przeglądania nagrań wyszło na jaw, że policjantkę kopnął w brzuch jej agresywny kolega z policji.

„Podczas okazania nagrania i przesłuchań okazało się, że policjantka została kopnięta przez swojego swojego agresywnego kolegę, który chciał kopnąć Pana Darka ale nie trafił i kopnął policjantkę” – ujawnił Paweł Tanajno, organizator demonstracji przedsiębiorców.

Policja nie przeprosiła przedsiębiorcy, rzecznik nie odwołał swoich oskarżeń wobec przedsiębiorców. To wszystko się dzieje tu i teraz. Polska, XXI wiek, centralna Europa – to skandal! Przedsiębiorcy przychodzą na demonstracje ze swoimi dziećmi, protestują pokojowo.

Za: Facebook

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: