KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Nielegalna kwarantanna jako broń polityczna. Sanepid jest używany w walce z przedsiębiorcami.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Nielegalne wezwania do odbycia kwarantanny mają dostawać osoby, które protestowały w czasie strajku przedsiębiorców 7 i 8 maja. Jest to niezgodne z prawem ograniczenie prawa do wyrażania poglądów i swobody przemieszczania się pod fałszywym pretekstem a każdy, kto bierze udział w procederze wystawiania i doręczania takich bezprawnych wezwań, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej – ostrzegają prawnicy.

Wezwania do kwarantanny wręczane są przez Policję po to, by ludzie przez dwa tygodnie nie protestowali. Władza próbuje więc osiągnąć efekt zamrożenia protestu przez eliminację najbardziej aktywnych uczestników. To oczywiście szykany i bezprawie. Każdy, kto otrzymał takowe zawiadomienie powinien natychmiast zaskarżyć je do sądu oraz pomyśleć o złożeniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.

Państwo polskie boi się przedsiębiorców jak diabeł święconej wody – uderzyli w bardzo czuły punkt. Protesty są w tej chwili władzy bardzo nie na rękę.

A sami właściciele firm i pracownicy nie składają broni. Wręcz przeciwnie, zapowiadają ogromną demonstrację na 16 maja, w sobotę w Warszawie. „Idziemy po ciebie, Kaczyński” – zapowiadają.

Damian Kita@Damian_Kita

Dostałem informację, że @PolskaPolicja roznosi zawiadomienia o przymusowej kwarantannie wylegitymowanym uczestnikom protestu przedsiębiorców. Dostać takie miał nawet redaktor @tvn24. @MSWiA_GOV_PL Czy funkcjonariusze również będą musieli odsiedzieć swoje w domu?

Zobacz obraz na Twitterze
Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: