KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Instruktor narciarski ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego zarobił fortunę na pandemii.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Instruktor narciarski ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego zarobił fortunę na pandemii. Tak PiS dorabia na tragedii

„Gazeta Wyborcza” demaskuje wielką aferę w PiS.

„Przepłacając i bez sprawdzenia jakości Ministerstwo Zdrowia kupiło maseczki ochronne za 5 mln zł. Zarobił na tym instruktor narciarski, przyjaciel rodziny Łukasza Szumowskiego. Transakcję ułatwił mu brat ministra zdrowia” – czytam w leadzie tekstu „Zdemaskowani”.

O aferze poinformował na swoim twitterze dziennikarz „Wyborczej” Wojciech Czuchnowski. Zamieścił też zdjęcie pierwszej strony jutrzejszego wydania.

wojciech czuchnowski@czuchnowski

Jutro w Wyborczej:jak instruktor narciarski ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i jego brata, zrobił interes życia na pandemii….

Zobacz obraz na Twitterze

Źródło: twitter, „Gazeta Wyborcza”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: