KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Chińska policja wykorzysta broń akustyczną przeciw niepokornym obywatelom

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

 

Ostatnimi czasy w armiach świata coraz popularniejsza staje się broń przeznaczona nie do zabijania, tylko odstraszania. Chińczycy właśnie zbudowali innowacyjny karabin, który pozwoli skutecznie tłumić uliczne zamieszki.

Inżynierowie z Instytutu Technicznego Fizyki i Chemii Chińskiej Akademii Nauk zaprojektowali i zbudowali broń wykorzystującą niskie częstotliwości do powodowania ekstremalnego dyskomfortu u uczestników nielegalnych ulicznych protestów. Celem jest jak najszybsze rozproszenie tłumów i skutecznie przejęcia kontroli nad określonym obszarem.

Rząd ma teraz ogromny problem z falą protestów w Hongkongu, gdzie spora część tamtejszego społeczeństwa nie chce ustanowienia na wyspie nowego, niezwykle restrykcyjnego prawa. W jego myśl na ulicach miast pojawią się miliony kamer Wielkiego Brata, a wszyscy niepokorni obywatele będą surowo karani za najdrobniejsze wykroczenia, włącznie z osadzeniem w najgorszych więzieniach znajdujących się na kontynencie.

Według informacji podanych do publicznej wiadomości, nowa broń generuje fale akustyczne o niskiej częstotliwości, które nie są słyszane przez człowieka, ale wprawiają w wibracje błony bębenkowej, gałek ocznych i narządów wewnętrznych. W rezultacie tego, protestujący, na których zostanie użyta ta broń, doświadczą chwilowego, ale ekstremalnego bólu.

Władze Chin mają nadzieję, że dzięki tej broni, bez rozlewu krwi, uda się stłumić każdy nielegalny protest. Pierwsze testy tej broni najpewniej zostaną przeprowadzone właśnie w Hongkongu. Jeśli tego typu wynalazki odniosą sukces, armia planuje wyposażyć w nie większość posterunków policji leżących w najróżniejszych częściach Państwa Środka.

Informacje o tworzeniu i testach akustycznej broni w Chinach natychmiast wzbudziły falę kontrowersji. Jakiś czas temu doszło w amerykańskiej ambasadzie na Kubie oraz właśnie w Chinach do tajemniczego ataku akustycznego. Pracownicy skarżyli się na silne bóle głowy, mięśni, a nawet chwilową utratę słuchu i wzroku. Kompleksowe badania ujawniły małe uszkodzenia mózgów u kilku osób. Być może zaatakowano ich bronią, która rozwijana jest i testowana jest przez Chińczyków.

Przypomnijmy, że to nie jedyna innowacyjna broń, jaka ostatnio została zaprezentowana w Chinach. W ubiegłym roku armia ujawniła informacje o testach karabinów laserowych, a nawet zamieściła w sieci materiały filmowe z nimi w roli głównej. Nie wiadomo, kiedy tego typu broń trafi na wyposażenie armii, ale pewne jest, że będzie w dalszym ciągu rozwijana, i to pomimo międzynarodowego zakazu jej tworzenia i stosowania.

Źródło: GeekWeek.pl/ Fot. Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: