DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szokujące fakty na temat zdrowia Gienka Loski. Żona błaga o pomoc!!!!!!””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Stan neurologiczny Gienka jest w dalszym ciągu bardzo poważny, dlatego artysta wymaga nieustającej kompleksowej, kosztownej opieki dla pacjenta leżącego – czytamy na profilu Polskiej Fundacji Muzycznej. Gienek Loska, który wczoraj skończył 45. lat, od blisko 2 lat znajduje się w stanie śpiączki.

Gienek Loska. Foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP/PAP

Wszyscy pamiętają go z niesamowitych występów w talent show “X Factor”. Muzyk z Białorusi wzruszał swoim głosem miliony Polaków. Dla Jury było wręcz jasne, że to on wygra program i dzięki temu zrobi wielką karierę w muzyce. Jego mentorem był Czesław Mozik. Niestety, zwycięstwo nie przyniosło oczekiwanego sukcesu. W maju 2018 roku podczas wizyty na Białorusi, doznał wylewu krwi do mózgu. Szybka operacja zakończyła się śpiączką.

Gienka odwiedzają regularnie masażyści, wolontariuszka Agnieszka jeździ z Polski na Białoruś z brakującymi lekami, odżywkami, ze wsparciem do Was – płytami, audiobookami. Na wszystko to Fundacja ma zebrane środki na kilka miesięcy wprzód, wysyłamy je regularnie na Białoruś, opłacamy też bezpośrednio wszystko co jest Gienie niezbędne – czytamy w oficjalnym komunikacie wystosowanym przez Polską Fundację Muzyczną, któa angażuje się w pomoc Gionkowi Losce.

Życząc Gienkowi szybkiego powrotu do zdrowia przypominamy, że istnieje możliwość finansowego wsparcia m.in. poprzez 1% podatku.

W imieniu Gienka bardzo dziękujemy za Waszą dotychczasową, nieocenioną pomoc i prosimy o dalsze wsparcie, bo potrzeby są duże, a rokowania niepewne. Wasz 1 % to byłby doskonały urodzinowy upominek dla zdrowia Gienka – przypomina fundacja.

zrodlo:https://alaluna.pl/

nagrania piosenek z internetu

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: