DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Cenzorzy rozprawiają się z dokumentem konspiracyjnym „Plandemic”. Co jest w tym takiego niebezpiecznego?

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
Cenzorzy rozprawiają się z dokumentem konspiracyjnym „Plandemic”. Co jest w tym takiego niebezpiecznego?

Wyciągnięte z YouTube, cenzurowane w wyszukiwaniu w Internecie i potępione przez wszystkie główne media, jakie informacje mogłyby wywołać u wszystkich szaleństwo z powodu „plandemii”? Obejrzeliśmy to, żeby się dowiedzieć.

23-minutowy zwiastun filmu dokumentalnego stał się popularny w środę wieczorem, zdobywając dziesiątki milionów wyświetleń na wielu platformach. Wkrótce jednak pojawiły się protesty mediów, w których główne media rozpowszechniały swoje „sprawdzające fakty” w celu obalenia swoich roszczeń, a Facebook i YouTube usuwali wideo, powołując się na swoje nowe zasady dotyczące „dezinformacji” Covida-19 .

Jednak cenzura jest również pewnym sposobem na wzbudzenie zainteresowania tym, co próbujesz cenzurować – a wiele kopii i wersji „Plandemii” zaczęło wyglądać jak grzyby. Więc kto za tym stoi i co tam jest?

Lekarz o dobrej reputacji

Dr Judy Mikovits jest główną postacią „Plandemii”, która zasadniczo twierdzi, że „właściciele patentu miliardera” podsycają rozprzestrzenianie się koronawirusa, a wszystko to w imię wymuszania na populacji „trucizn eksperymentalnych” w postaci szczepionek.

Twierdzenia są dość odważne, ale to nie pomaga, że ​​sama Mikovits jest daleka od obiektywnego źródła na ten temat. Od lat aktywnie działa w kręgach przeciw szczepionkom i na marginesie, nawet twierdząc, że sama nie jest „anty-vax” .

Mikovits, niegdyś aktywny badacz raka i (główny nurt) wirusolog, został zhańbiony w 2011 r. Za opublikowanie tego, co inni w środowisku naukowym nazywali fałszywymi badaniami nad zespołem przewlekłego zmęczenia. Dramatyczne wydarzenia, które nastąpiły – przeszukanie i aresztowanie w jej domu w Kalifornii – są wykorzystywane w „Plandemice” w celu ustalenia jej rzekomego konfliktu z dr Anthonym Fauci, dyrektorem Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych oraz doradcą koronawirusa Donalda Trumpa.

Mikovits twierdzi, że Fauci osobiście „spłaciła” funkcjonariuszy organów ścigania za aresztowanie jej i zatrzymanie bez procesu. Rzeczywiście została aresztowana w listopadzie 2011 r., Ale za rzekome kradzież materiałów laboratoryjnych z laboratorium w Nevadzie, nad którym pracowała przed zwolnieniem (które, jak twierdzi Mikovits, „posadzono” w jej domu). Zarzuty karne przeciwko Mikovits zostały później oddalone – ale wiąże się to z problemami prawnymi jej byłego pracodawcy, Harveya Whittemore.

Roszczenia wolne od dowodów

Oczywiście, centralna część filmu – coś omawiane w każdym „Plandemicznym” fragmencie i recenzji – składa się z szeregu twierdzeń związanych z Covidem-19, które wysuwa Mikovits.

Obejmują one zarówno twierdzenia, że ​​noszenie masek na twarz „aktywuje własnego wirusa” (nie ma na to dowodów), a także stwierdzenie, że niszczycielski wybuch koronawirusa w północnych Włoszech można powiązać z wprowadzeniem szczepionki przeciw grypie przed rokiem (oświadczenie, które wydaje się być opierać się na wprowadzającej w błąd interpretacji jednego badania stycznego, a nie jakichkolwiek nowych badań).

Główny argument Mikovits – że ewentualna szczepionka przeciwko koronawirusowi zabije „miliony ludzi” – jest nie do udowodnienia, a jej twierdzenie, że Fauci osobiście skorzysta na każdej szczepionce, jest całkowicie fałszywe. Mikovits oskarża Fauciego o czerpanie korzyści z opłat licencyjnych za leczenie AIDS, które opatentował w latach 90., ale Fauci umieścił swoje nazwisko na patencie, ponieważ wymagały tego przepisy i „przekazał całą kwotę na cele charytatywne”.

Jednak wśród częściowo wypalonych teorii Mikovits dotyka pewnej prawdy. Rząd federalny faktycznie płaci szpitalom określoną kwotę pieniędzy na leczenie pacjentów z koronawirusem, około 13 000 USD. Kwota ta wzrasta do 39 000 USD, jeśli pacjent zostanie umieszczony na respiratorze. Mikovits twierdzi, że wentylacja jest niewłaściwym leczeniem dla pacjentów z koronawirusem i jest przeprowadzana tylko w celu zwiększenia dochodów – z czym lekarze ER nie mogliby się nie zgodzić.

Dokument nie pomaga w tym, że wiele twierdzeń jest rozłącznych, i zamiast działać w kierunku jego głównego celu, jakim jest wykazanie złowrogiego planu Fauciego i szczepienia ewangelisty Billa Gatesa, aby zatruć masy, dokument zamiast tego skupia wszystko, co krytyczne dla głównego nurtu konsensusu na wirusa, aby pomalować Fauci w złym świetle.

Na przykład szeroko zgłaszano, że organizacja Fauci przekazała miliony dolarów Wuhan Institute of Virology na sfinansowanie badań nad koronawirusami po tym, jak rząd federalny zakazał takich badań w USA. Jednak nie ma pistoletu łączącego Fauciego z obecnym wybuchem.

Zwiększ przez cenzurę

Jednak kiedy takie informacje zostaną ogłoszone werbalnie, ludzie tak pomyślą. Popularny cytat autora „Gry o tron” George’a RR Martina: „Kiedy wyrywasz język mężczyźnie, nie udowadniasz mu, że jest kłamcą, mówisz światu, że boisz się tego, co mógłby powiedzieć”.

Kiedy prawicowy polemista Alex Jones i jego strona informacyjna Infowars zostali zasadniczo zablokowani w Internecie w 2018 roku, aplikacja Infowars trafiła na szczyt zarówno w sklepach z aplikacjami Apple i Google.

Zjawisko to znane jest jako „efekt Streisand”, nazwany na cześć pozwu z 2003 roku, w którym piosenkarka Barbara Streisand pozwała fotografa, który wykonał ujęcie z lotu ptaka swojej kalifornijskiej rezydencji za naruszenie prywatności. Pozew zwrócił się i doprowadził do pobrania setek tysięcy osób. Przed sprawą był oglądany tylko sześć razy.

Podobnie producenci filmu dokumentalnego wywrą furię nad „Plandemią” na swoją korzyść. Już teraz ich strona zachęca widzów do „ominięcia strażników wolności słowa” i potępia „władców wielkich technologii” za ich uciszenie.

Zakazana wiedza jest kusząca, a poprzez usunięcie „Plandemiki” z Internetu Dolina Krzemowa zwiększy tylko jej rozgłos.

Myślisz, że Twoi znajomi byliby zainteresowani? Podziel się tą historią!

banner-wizytowka-1580899038

VIDEO TLUMACZENIE  PL 

rt.com/usa

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: