KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Trzecia wojna światowa odbędzie się między Chinami a Stanami Zjednoczonymi.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Rabin Daniel Hazor ostrzegł, że „Stany Zjednoczone i Chiny pójdą na wojnę przeciwko sobie”. Wyjaśnia, że ​​tajny cadyk (święty) rabin Jehuda Lefkovich przewidział tę wojnę.

Rabin Lefkowitz (Michel Yehuda Lefkowitz) przepowiedział, że III wojna światowa rozpocznie się między Chinami i Ameryką ponad 20 lat temu – to znaczy, kiedy nie można było sobie nawet wyobrazić, Stany Zjednoczone przekroczyły Chiny pod względem siły militarnej. Według rabina Lefkovicha wojna ta będzie bardzo biblijną wojną Goga i Magoga.

„Rosja stanie również po stronie Chin” – powiedział rabin Hazor w wywiadzie. Jednocześnie wskazuje na rabina Leviego Saadiya Nakhamaniego, który 20 lat temu przepowiedział, że Iran rozpocznie wojnę z Izraelem i otrzyma pomoc wojskową od Korei Północnej.

Rabin Hazor ostrzega, że ​​„będzie wiele podżegaczy oskarżających Izrael o wszystkie problemy świata”. Powodem jest to, że Liga Arabska również przeprowadzi wojnę propagandową przeciwko Izraelowi i w pewnym momencie przyniesie pokój Izraelowi, jak napisano w Zachariaszu:

I będzie tego dnia, uczynię Jeruzalem ciężkim kamieniem dla wszystkich plemion; wszyscy, którzy ją podniosą, rozerwą się na strzępy, a wszystkie ludy ziemi zgromadzą się przeciwko niemu. Zachariasza 12: 3.

Według rabina, jak tylko rozpocznie się wojna między Ameryką a Chinami, wszędzie wprowadzony zostanie stan wojenny, który zamknie autostrady, porty morskie i transport lotniczy na terenie całych Stanów Zjednoczonych. „Dlatego tak ważne jest, aby żydowscy amerykanie wyjechali i przyjechali do Izraela” – podkreślił rabin.

Rabin Hazor, główny rabin Instytutu Yanar w Jerozolimie, wyjaśnia, że ​​ta wojna utoruje drogę nieuniknionemu ustanowieniu Nowego Porządku Świata z siedzibą w Watykanie. Twierdzi również, że „Watykan czci Lucyfera”.

Rabin Hazor mówi, że Watykan wierzy, że syn Lucyfera przyjedzie, aby odkupić ludzkość. Dodaje, że podczas gdy główna bitwa Izraela odbędzie się z muzułmanami, Mesjasz będzie również walczył z Watykanem. „Ostateczna wojna będzie przeciwko Nowemu Porządkowi Świata, którego kwatera główna znajduje się w Watykanie. Rozpocznie to Mashiach ”- wyjaśnia rabin.

Według rabina Hazora, Nowy Porządek Świata wprowadzi strategię podziału i podboju, zgodnie z którą chrześcijanie i muzułmanie będą walczyć ze sobą w ziemi Izraela. Każda strona będzie chciała dla siebie ziemi świętej, a każda strona będzie kosztować ogromne poświęcenia.

A potem, na tle tych wydarzeń, czyli w najbardziej krwawym momencie, Nowy Porządek Świata oskarży te dwie światowe religie o zbrodnie przeciwko ludzkości, co doprowadzi do ich zakazu. Chociaż ostatecznym celem Nowego Porządku Świata będzie judaizm, ponieważ chrześcijaństwo i islam są niejako dwiema gałęziami.

Następnie, według rabina, Nowy Porządek Świata będzie próbował podbić Izrael i uczynić Jerozolimę stolicą. I Watykan odniesie sukces: po zdobyciu Jerozolimy będą kontrolować wszystkie główne świątynie trzech światowych religii, ale ta światowa potęga przetrwa nie dłużej niż dziewięć miesięcy.

I choć sądząc po słowach mistyków i proroków, na świat czekają straszne i dramatyczne wydarzenia, rabin Hazor przekazuje pocieszające przesłanie, które mówi, że nie trzeba się szczególnie bać, ponieważ wszystko to jest częścią planu Bożego i że najbezpieczniejsze miejsce w tym czasie będzie w Izrael, nawet jeśli Izrael w tym momencie będzie „okiem burzy”.

thebigtheone.com/

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: