DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Koszmar w domu dziecka podczas pandemii. „Jesteśmy zamknięci jak zwierzęta!!!!!!””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Jesteśmy zamknięci jak zwierzęta” – napisali do jednego z lokalnych lubelskich portali wychowankowie domu dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Lublinie. Hasło #zostanwdomu w ich przypadku nabrało przerażającego znaczenia.

Twarz smutnego dziecka.

Młodzież z placówki pisze w mailu wysłanym do Expressu Lubelskiego o swojej dezorientacji i przytłoczeniu sytuacją. Autorzy tekstu twierdzą, że nie mają możliwości wyjścia choćby do sklepu, nie mówiąc o skorzystaniu z możliwości wyjścia do otwartych na nowo parków. Ci z wychowanków, którzy mają jakichś krewnych, też nie mogą się z nimi spotkać.

– Jesteśmy zamknięci jak zwierzęta. Nie możemy spotkać się też z rodziną, co jest ciężkie. Nawet opcja rozmowy przez płot jest wykluczana – podsumowują.

Wychowankowie obawiają się, że przez zakaz chodzenia na praktyki zawodowe część z nich nie zda do następnej klasy. Twierdzą także, że z powodu pandemii zostali całkowicie odizolowani wewnątrz budynku. Nie ma mowy nie tylko o pójściu do sklepu, ale też o odpoczynku na terenie posesji domu dziecka.

Express Lubelski starał się o kontakt z domem dziecka, ale dotychczasowe próby jego nawiązania nie dały efektów. O sytuacji w placówce poinformowano policję.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: