DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Albo weźmiecie się za gospodarkę, albo was wywalimy na zbity pysk!

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Mali i średni przedsiębiorcy mają dość i zapowiadają, że dobiorą się do polityków sprawujących władzę. Tysiące pozwów, pociąganie do osobistej odpowiedzialności oraz przenoszenie firm poza granice kraju to tylko część środków, którymi zamierzają się posłużyć. „Dzisiaj urzędnicy i politycy uciekają za maskę anonimowości. Dość tego.” – napisał jeden z nich na grupie Strajk Przedsiębiorców. „Albo weźmiecie się za gospodarkę albo wywalimy was na zbity pysk!” – napisała kolejna osoba.

Gospodarka w Polsce leży. Firmy muszą się zamykać, albo zwalniać ludzi. Obniżane są wynagrodzenia. Kryzys, który wywołany jest koronawirusem dotknie miliony ludzi.

Tymczasem Kaczyński, Duda i Morawiecki bawią się w wybory. To doprowadza przedsiębiorców do szału. „To tak, jakby palił się dom, a w tym czasie w altanie w ogrodzie gospodarz urządzał imprezę dla sąsiadów” – to inny komentarz do sytuacji.

Przedsiębiorcy zwracają uwagę, że to oni utrzymują państwo i tym razem nie odpuszczą. „Państwo to usługa, za którą płacę.

To rodzaj umowy, ja zlecam, wy wykonujecie. Zleciłem wam ratowanie Polski a wy się zajmujecie swoimi stołkami.

Zwołują Radę Nadzorczą i was wypi….lę” – nie przebiera w słowach właściciel firmy.

Screenshot_11

banner-wizytowka-1580899038

MILIONOWY PROTEST W WARSZAWIE

ORGANIZACJA

Największego protestu przedsiębiorców w historii Polski, razem z pracownikami sektora prywatnego, pogranicznikami, rybakami.
Zapraszamy także lekarzy, nauczycieli i wszystkie grupy zawodowe, które rząd PIS dotychczas poniżał i lekceważył.

UDOSTĘPNIAJCIE na wszystkich możliwych grupach, na profilach, w messnegerze.
KOMENTUJCIE I LAJKUKCIE, dzięki wam ta informacja dotrze do wszystkich 19 mln Polaków na facebooku nawet, jeśli media nie powiedzą o niej nic.

Przeczytajcie 5 ważnych punktów o organizacji.

1. TWORZYMY KOLUMNY PRZEJAZDOWE

Wejdźcie na regionalne grupy strajku i ustalcie stworzenie kolumny przejazdowej z waszego miasta oraz sposób komunikacji – może być chat whatsapp lub inne, skype, zoom. Każda grupa niech ma swoją. Tak zorganizowani jedziecie do Warszawy a po drodze dołączają do was przedsiębiorcy z miast i miasteczek po drodze.

Tutaj link do listy grup regionalnych:
https://www.facebook.com/groups/przedsiebiorcy.zjednoczeni/permalink/152543109509620/

2. PRZEJAZD

Zabezpieczcie drogę przejazdu wysyłając przed kolumną kilka pojazdów zwiadowczych i w wypadku gdyby policja blokował drogi rozproszcie się i przejdźcie mniejszymi grupami, przez objazdy i drogi powiatowe, nawet pojedynczo do Warszawy ustalając jakąś szeroką ulicę jako punkt zagęszczenia. Każde województwo inną. Szczegóły naszej akcji w Warszawie podamy na dzień przed akcją.

3. OZNAKOWANIE

Trzeba przygotować oznakowanie aut. Plakaty, flagi i inne widoczne oznaczenia z barwami i motywami graficznymi Strajku przedsiębiorców. Wydruku do oklejenia na szybach.

Oznakowanie zdejmujemy i zakładamy w zależności od przebiegu akcji – więc raczej stałych oznaczeń aut unikajcie, typu oklejanie szyb.

4. WYPOSAŻENIE

Własne nagłośnienie mobilne jakie tylko macie – głośniki do zapalniczki, głośniki przenośne, podłączenie telefonów do zestawów nagłośnieniowych w autach.

Szczegóły przebiegu przebiegu protestu podamy na kilka dni przed zdarzeniem ale na wszelki wypadek przygotujcie sobie żywność, można też przywieźć grile, ogarnijcie możliwość spania w aucie, przybory toaletowe, leżaki, krzesełka oraz okulary słoneczne.

4. KANDYDAT PRZEDSIĘBIORCÓW NA PREZYDENTA POLSKI.

Przygotowując się do strajku pamiętajcie o przygotowaniu mentalny

Po pierwsze przeczytajcie dokładnie post o akcjach strajkowych tak aby każdy wiedział o co walczymy i jakie akcje prowadzimy.

https://www.facebook.com/groups/przedsiebiorcy.zjednoczeni/permalink/158100198953911/

Po drugie promuj KANDYDATA NA PREZYDENTA STRAJKU PRZEDSIĘBIORCÓW BO TYLKO DZIĘKI TEMU POKARZEMY ILE NASZ GŁOS JEST WART W WYBORACH I BĘDZIEMY MOGLI WYKORZYSTAĆ TEN GŁOS DO NEGOCJACJI Z RZĄDEM O WYPŁATĘ ODSZKODOWAŃ ZA KWARANTANNĘ.

Twój głos w tych wyborach jest wart dokładnie tyle ile straciłeś przez kwarantannę. To nie będzie zwykła karta wyborcza z nazwiskami – to będą prawdziwe pieniądze które wrzucisz do urny – twoje pieniądze, które możesz odzyskać od rządu jeśli skoncentrujesz swój głos na kandydacie STRAJKU PRZEDSIĘBIORCÓW – głosując na Pawła Tanajno.

Nie daj się oszukać, że rząd nie ma pieniędzy.
Ma ich bardzo dużo ale marnują je na milionowe tabuny urzędników, kolegów zatrudnionych w niezliczonych agencjach i spółkach skarbu państwa.

WYBÓR JEST PROSTY

ALBO ONI STRACĄ PRACĘ I TY DOSTANIESZ ODSZKODOWANIA ZA KWARANTANNĘ I UTRZYMASZ MIEJSCA PRACY

ALBO STRACISZ FIRMĘ I ZWOLNISZ TWOICH WSPANIAŁYCH PRACOWNIKÓW.

źródło: Strajk Przedsiębiorców

 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: