DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA !!! TU RZECZPOSPOLITA !!! TU POLSKA !!!

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Screenshot_10

UWAGA !!! TU RZECZPOSPOLITA !!! TU POLSKA !!!

!!! UDOSTĘPNIAMY RAZ JESZCZE !!!

!!! NIE PODDAJEMY SIĘ !!!
!!! ZOBACZ NAS POLSKO, TO DLA CIEBIE !!!!

Czytaj uważnie i podejmij szybko decyzję.
Czy jesteś gotowy / gotowa wyjść z Nami na ulice miast w całej Polsce?
Czy pragniesz tak samo wolności jak reszta Polaków?
Czy masz dość kłamstw widocznych w mediach, które jesteśmy zmuszeni oglądać będąc w domu?
Czy w końcu zdałeś / zdałaś już sobie sprawę z zagrożeń jakie wynikają z obostrzeń i przepisów pisanych pod dyktando obcych służb?

Strona o nazwie: Dla Rzeczypospolitej powstała dla Ciebie, dla Was wszystkich w trosce o nasze dobro, wartości i zasady wpajane od pokoleń.

Rozumiemy to co nie dzieje dookoła Nas, nie jesteście sami kochani Polacy!!!

Najwyższy czas by się pojednać, by podjąć właściwe działania na rzecz ratowania Polski z rąk władzy, która za nic ma nasze dobro.

CZY JESTEŚCIE JUŻ GOTOWI???

UWAGA TO PILNE CO TERAZ CZYTASZ !!!

Musimy być pewni teraz tego co zrobimy !!!

Gdy na stronie zobaczysz CZERWONE TŁO to najistotniejsze w nim co będzie to treść.
Wiesz dlaczego to teraz do Ciebie piszemy???
By uświadomić Cię że internet to jest mocny przekaz i My jesteśmy tego przekazu twórcą.

Pojednaliśmy się już z wieloma innymi źródłami osób w kwestii organizacji na rzecz Ogólnopolskiego Strajku Obywatelskiego, i zamierzamy zbuntować się przeciwko władzy !!!
NIe będziemy już dyskutować, trwonić czas, gdy inni ze sfer rządzących czynnie piszą ustawy niekorzystne dla nas samych.

Kochani Obywatele RP !!!
Pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za nasza ojczyznę, bo czuli że jest to potrzebne…I okazało się to potrzebne!

Na czerwonym tle zobaczysz godzinę „W”

To ten post, który teraz czytasz, kolejny z tłem czerwonym będzie datą i godziną pilnego wyjścia na ulice wszystkich miast.

WIESZ DLACZEGO TO PISZEMY???

BY WŁADZA NIE ZDOŁAŁA SIĘ OBRONIĆ !!!
BY WŁADZA NIE MIAŁA CZASU NA ORGANIZOWANIE SIĘ NA TAKIE OKOLICZNOŚCI!!!

DLATEGO MAJĄC NA WZGLĘDZIE OKOLICZNOŚCI JAKIE WYNIKAJĄ Z KŁAMST RZĄDU PROSZE WAS O PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO TEGO BUNTU I STRAJKU CELEM ZAMANIFESTOWANIA TYCH CHORYCH OBYCZAJÓW JAKIE W POLSCE NASTĄPIŁY !!!

TAK !!!! TEN POST JEST DŁUGI, ALE CZYTAJ GO !!!!

Co teraz robisz? Oglądasz TV? Wyłącz to !!!!
Wydaje im się że Cię mają pisząc o jakimś wirusie korona itp, jakaś pandemia, jakieś chore ustawy, czcze gadanie, a Ty bez pracy w domu, bez możliwości realizowania się, bez perspektyw…
TAK, WYŁĄCZ TV !!!

Przedsiębiorco, pracowniku, lekarzu, listonoszu, kierowco…KAŻDY z WAS !!!
TO JUŻ TEN CZAS !!!

GDZIE MIESZKASZ ???
POZNAŃ? WARSZAWA? GDAŃSK? BIAŁYSTOK?
NIE WAŻNE !!! RAZEM JESTEŚMY BRAĆMI I SIOSTRAMI !!!
RAZEM JESTEŚMY POLSKĄ !!!

NIE JEST WAZNE KOMU KIBICUJESZ, CZY MASZ WROGÓW CZY NIE….DZIŚ TO NIE JEST WAŻNE!!!!
ZRÓB NA ZŁOŚĆ I NA ODWRÓT TEMU WSZYSTKIEMU !!! TAK TY !!! ZRÓB TO !!! OBÓDŹ SIĘ !!!

KOCHAM CIĘ !!! MÓWIŁ CI TO KTOŚ NIEDAWNO??? !!!

NIE ZOSTAWIĘ CIE DZIŚ SAMEMU, SAMEJ SOBIE.

TROSZCZĘ SIĘ O CIEBIE, ALE JESTEM BEZSILNA W RĘKACH TYCH CO MNIE KRZYWDZĄ POD BUTĄ AROGANCJI I ZAWIŚCI W TRYBACH WŁADZY !!!

ZDEJMIJ TĄ MASKĘ Z TWARZY!!! POPATRZ…POPATRZ JAK PACHNIE WIOSNA !!! WIDZISZ TO??? NIE BÓJ SIĘ JUŻ !!!
JEST NAS MILIONY !!!

TO WŁAŚNIE TWOJA OJCZYZNA RODAKU…NIE ZOSTAWIAJ MNIE SAMEJ W RĘKACH ZŁA, NIE POZWÓL SWEMU SUMIENIU NA TO…POMYŚL O DZIADKU I BABCI KTÓRA ZA TO WALCZYŁA DLA DOBRA I ZA SPRAWĄ HONORU!!!

I DLATEGO MAM NA TO WSZYSTKO PLAN RODAKU, RODACZKO, OBYWATELU…KIM KOLWIEK JESTEŚ, GDZIE KOLWIEK PRACUJESZ, Z KIMKOLWIEK DZIELISZ TERAZ TEN CZAS PATRZĄC W TEN MONITOR KOMPUTERA CZY TELEFONU !!!!

PLAN JEST NASTĘPUJĄCY !!!

USZYKUJ FLAGĘ, UŚMIECHNIJ SIE DO SWOICH RODZICÓW, POWIEDZ IM, ŻE ICH KOCHASZ, OBEJMIJ SWOJE DZIECI, PRAGNĄ CIEBIE BARDZO, BO CZUJĄ ŻE W POWIETRZU COŚ WISI.
GDY NA EKRANIE STRONY ZOBACZYSZ CZERWONE TŁO Z DATĄ I GODZINĄ, WTEDY WYJDŹ NA ULICĘ SWEGO MIASTA!!! TAK TY !!! WYJDŹ Z INNYMI, OZNAJMIJ IM O TYM !!!! POWIEDZ IM !!! NIECH OBSERWUJĄ !!!!

WŁADZY WYDAJE SIĘ ZE MOŻE NAS PODSŁUCHIWAĆ, WIDZIE ITP…ALE NIGDY NIE PRZEWIDZI TEGO KROKU…GODZINY „W” , KTÓRĄ ZOBACZYSZ NA EKRANIE.
ZOBACZYSZ JĄ NAPEWNO JUŻ ZA CHWILĘ….CZEKAJ…MOMENT…

WYJDZIEMY NA ULICĘ NAPRZECIW POLICJI, WOJSKA, WŁADZY….
POWIEMY IM STANOWCZE „NIE” AROGANCJI, KŁAMSTWA, ZŁODZIEJSTWA, OSZUSTWA, GRABIEŻY MIENIA OBYWATELSKIEGO!!!

A WIESZ DLACZEGO TO ZROBIMY????
BO MUSIMY TO ZROBIĆ TERAZ, INACZEJ BĘDZIE ZA PÓŹNO!

KIBICE KLUBÓW, SPORTOWCY POTRZEBUJEMY WAS BARDZO !!! WŁAŚNIE TERAZ, DLATEGO OBSERWUJCIE NAS.
W GRUPIE SIŁA, NIE DAJMY SIĘ ZASKOCZYĆ !!!! WYJDŹMY MILIONAMI LUDZI NA ULICE, NIKT NAS NIE PRZEBIJE.

POMÓŻCIE NAM WSZYSTKIM !!! POMÓŻMY POLSCE !!!

PROSZĘ WAS:

Przedsiębiorcy i pracownicy, służbo zdrowia i inne służby niosące pomoc obywatelom, koleżanki, koledzy, matki, ojcowie, seniorzy!!!
TO DO WAS APEL I INNYCH TYCH CO CHCA Z NAMI WYJŚC NA ULICE MIAST!!!

PROSIMY O NIE NISZCZENIE MIENIA NASZEGO, O NIE NISZCZENIE SAMOCHODÓW, I INNYCH RZECZY BĘDĄCYCH NASZĄ WŁASNOŚCIĄ…POMYŚL…TO RZĄD NAS OKRADA, PO CO TRACIĆ RESZTĘ PRZEZ GŁUPOTĘ…
CEL WYMARSZU NAPRZECIW WŁADZY MA JEDEN CEL!!!
OBALENIE RZĄDU, PRZYWRÓCENIE ŁADU I PORZĄDKU DLA DOBRA RZECZYPOSPOLITEJ W IMIENIU ZASAD KONSTYTUCJI RP.

ZRÓBMY TO DLA NAS WSZYSTKICH, BO W MYŚL TEGO CZEGO JESTEŚMY ŚWIADKAMI NASTĘPUJE SILNY UPADEK POLSKI, A MY NIE MOŻEMY NA TO POZWOLIĆ!!
TO ZŁY WYBÓR BYŁ WYNIKIEM EMANACJI ZŁA I DZIAŁAŃ NA SZKODĘ OBYWATELA!!!

Zapewne znajdą się tacy, co będą chcieli iść i niszczyć wszystko dookoła, wiemy o tym, dlatego do tych osób zwracamy się z prośbą o zaniechanie tych działań, pomyślcie, przecież to jest nasze wspólne mienie, a samochód bądź inne rzeczy są dobytkiem ciężko pracujących. Zamiast to niszczyć skłonni bylibyśmy twierdzić że lepiej zniszczyć maszty 5G, które niosą szkodę zdrowiu bądź życiu, i wówczas wtedy jest to w pewnym sensie zasadne.

OTWÓRZMY SIĘ NA WSPÓLNY DIALOG, OTWÓRZMY SIĘ NA SIEBIE, JUŻ CZAS !!!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO DIALOGU OSOBY CHCĄCE WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM OGÓLNOPOLSKIM PRZEMARSZU CELEM OBALENIA RZĄDU, ORGANIZATORÓW POPRZEDNICH MARSZY Z INNYCH MIAST CELEM DOINFORMOWANIA I ZAPIĘCIA NA OSTATNI GUZIK WIELU KWESTII Z TYM ZWIĄZANYM.

BEZCZYNNOŚĆ POWODUJE UZURPOWANIE SOBIE ZE STRONY WŁADZY CORAZ WIĘKSZEGO POLA MANEWRU NA TWORZENIE POD WŁASNĄ DROGĘ USTAW, NIE MAJĄCYCH NA CELU DOBRA OBYWATELI LECZ TYLKO I WYŁĄCZNIE DOBRA SAMEGO SIEBIE.

NIE ZAMIERZAMY PATRZEĆ NA TO BIERNIE, ZAMIERZAMY TO ZMIENIĆ, I W KOŃCU WEŹMY SIĘ ZA SIEBIE CZERPIĄC CHOĆBY ZA WZÓR OSTATNIE WYDARZENIA W USA, GDZIE OBYWATELE POTRAFILI SIĘ ZJEDNOCZYĆ WE WSPÓLNYM CELU. MY TEŻ TAK POTRAFIMY I WIERZYMY W TO OSOBIŚCIE ŻE TO SIĘ UDA, MUSICIE TEGO PO PROSTU CHCIEĆ.

GODZINA „W” Z DATĄ I GODZINĄ WYŚWIETLI SIĘ W POŚCIE I BĘDZIE TO ODZNACZONE I WIDOCZNE WSZĘDZIE !!! OBSERWUJ NAS !!! POLUB NAS !!!, WÓWCZAS BĘDZIESZ TO WIDZIEĆ !!!!

BĄDŹ CZUJNY / CZUJNA, ZOSTAŃ Z NAMI TU, I NA INNYCH GRUPACH!!!

PILNE !!! UDOSTĘPNIAJ TEN POST WSZYSTKIM ZNAJOMYM, ZE STRON, GRUP, CAŁYM RODZINOM I BLISKIM!!!
TAK !!! TO WAŻNE, WTEDY DOCIERAMY DO RESZTY !!!

POTRZEBUJEMY SIĘ NA WZAJEM TERAZ BARDZO MOCNO, POTRZEBUJEMY SOBIE WZAJEMNIE POMÓC !!! POMÓŻ I TY !!!

GDY PODANY BĘDZIE POST GODZINY „W” Z DATĄ I GODZINĄ WYMARSZU Z DOMU, TO W TREŚCI POSTU BĘDZIE TREŚĆ PLANU NA TEN DZIEŃ, I WARTO TO SOBIE UZMYSŁOWIĆ, BY NIE NASTAŁA ANARCHIA W NASZYM PIĘKNYM KRAJU.
ZALEŻY NAM NA DOBRU POWSZECHNYM ORAZ POZBAWIENIE RZĄDU FUNKCJI JAKĄ SPRAWUJE W SPOSÓB NIEWŁAŚCIWY I NIEZGODNY Z KONSTYTUCJĄ.

NASZA BIERNOŚĆ I OBOJĘTNOŚC SPRZYJA RELACJOM W RZĄDZIE, RELACJOM W MEDIACH, GDZIE NADAL TRWA SPOŁECZNA MANIPULACJA….WYŁĄCZ TV!!!

WŁĄCZ TERAZ MYŚLENIE… CODZIENNIE O TYM SŁYSZYSZ, O WIRUSACH, USTAWACH, SZCZEPIONKACH ….ZATRZYMAJMY TO!!! NAS TO NIE DOTYCZY !!! MY ŻYJEMY JESTEŚMY ZDROWI A SONDAŻE O UMIERALNOŚCI SĄ ZAKŁAMANE I STWIERDZA TO JUŻ WIELE POTWIERDZONYCH ŹRÓDEŁ INFORMACYJNYCH.
TERAZ TO NIE JEST WAŻNE CZY POPIERASZ KONFEDERACJĘ, PIS, PO, SLD, ROBERTA BIEDRONIA, BOSAKA, IDAWE BŁOŃSKĄ I INNYCH…TY MUSISZ RATOWAĆ SWÓJ KRAJ OD KŁAMSTWA, BUTY, AROGANCJI I NACISKÓW ZE STRONY WŁADZY PRZY WYKORZYSTYWANIU MEDIÓW, KTÓRE ZA CHWILE STANĄ SIĘ NAJMNIEJ RZETELNE W MYŚL TRWAŁEJ MANIPULACJI JAKIEJ JESTEŚMY ŚWIADKAMI!!!

CZY JUŻ ZROZUMIELIŚCIE ???

pragniecie tak jak My zmian, by w tym pięknym kraju cieszyć się demokratyczną wolnością i wiedzieć że dzięki zachowanym tradycjom i wartościom nieść dobre imię Rzeczypospolitej w serca następnych młodych pokoleń.
Tak !!! tego pragniemy wszyscy…Musimy o to po prostu zawalczyć jednocząc siły, nie dzieląc się jak dotychczas, bo to było złe.
Popatrz…właśnie te okoliczności powodują że otwieramy się na siebie…

TAK… TO CIEBIE DOTYCZY…

PROSIMY WAS !!! UDOSTĘPNIJCIE TEN POST DO WSZYSTKICH !!! DO CAŁEJ POLSKI !!! DO POLONII W INNYCH ZAKĄTKACH ŚWIATA !!!

GODZINA „W” POJAWI SIE NA KILKA GODZIN PRZED NASZYM WYMARSZEM Z DOMU I OKREŚLAĆ BEDZIE W CZERWONYM TLE BIAŁY NAPIS Z DATĄ I GODZINĄ WYDARZENIA !!!
WÓWCZAS WTEDY ZBIERAMY SIĘ NA ULICACH MIAST, BY WSPÓLNIE ZAPROSTESTOWAĆ DZIAŁANIA RZĄDU, KTÓRY SPOWODOWAŁ WIELKĄ RANĘ NA RZECZYPOSPOLITEJ !!!

Rozumiesz teraz dlaczego to jest takie ważne?
Rozumiesz jak ważny jesteś teraz ?

Nie zatrzymają nas, jesteśmy silni, i nie są w stanie wyłączyć nam internetu, bo tu możemy się porozumieć, pojednać !!!

Pragniesz tego tak jak Ja???
Wiem, że TAK !!!
DZIAŁAMY !!!

UDOSTĘPNIAJ POST, PRZEKAŻ TE INFO DALEJ, PODAJ RĘKĘ NA ZGODE SWOIM WROGOM, WYBACZMY SOBIE SWE BŁEDY, POJEDNAJMY SIĘ I WALCZMY O JEJ DOBRE IMIĘ…DOBRE IMIĘ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

…TO DLA NIEJ TO MUSIMY ZROBIĆ

…DLA RZECZYPOSPOLITEJ

KOCHAMY WAS RODACY, JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ

Niniejszy post odzyskaliśmy z uwagi na czujność jednej z osób, która wykonała kopię w/w postu. Serdecznie dziękujemy !

Już niebawem ukaże się post w kwestii schematu tego Ogólnopolskiego strajku.
Zostańcie z nami ! Udostępniajcie ! post !
Pozdrawiamy serdecznie…już niebawem nadejdzie godzina „W”

banner-wizytowka-1580899038

Za: https://www.facebook.com/dlarzeczypospolitej/

miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “UWAGA !!! TU RZECZPOSPOLITA !!! TU POLSKA !!!

  1. gdyby podali coś,aby ich wesprzeć ,bo u mnie tutaj ludzie starsi to wolą przed tv siąść i koniec,oglądać chore telenowele i pierdoły , a tak bym mógł wesprzeć taką inicjatywę ,choć teraz brak środków na koncie ,mam gotówkę,ale przekazem pocztowym to zanim dojdzie to 4 dni

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: