2100 DZIECIĘCYCH KLATEK W TUNELACH RATOWANYCH PRZEZ US MARINES W KALIFORNII – PRZEZNACZONY DO SZPITALI – NAJBARDZIEJ WIERZY, ŻE CPS

autor: Timothy Charles Holmseth z 1 kwietnia 2020 o 9:44

14 października 2019 r. Pentagon Pedophile Task Force poinformował, że 2100 dzieci zostało uratowanych przez amerykańskich żołnierzy piechoty morskiej z podziemnych baz w Kalifornii.

Screenshot_8

Dzieci zostały uratowane podczas nocnych nalotów prowadzonych przez US Marines przy użyciu noktowizora w pięciu różnych lokalizacjach w Kalifornii.

Wojsko kazało PG&E wcześniej odciąć moc.

Dzieci były w bardzo złym stanie i  trzymane w piekielnych warunkach

Screenshot_1

Screenshot_6

Moje źródło, które będę określać jako Pentagon 1, odwoływało się do filmów takich jak It, Matrix, Back to the Future i The Wizard of Oz, aby opisać to szaleństwo.

Były aresztowania, a dzieci zabrano do różnych placówek medycznych i psychiatrycznych.

„Prawie zamierzam zagwarantować, że większość pochodzi prawdopodobnie z CPS”, powiedział Pentagon 1.

Wiek dzieci to „od trzech do siedemnastu lat”, powiedział Pentagon 1.

„Są zarówno dziewczyny, jak i chłopcy. Powiedziałbym, że głównie dziewczyny, ale są oba. Wszystkie ich potrzeby są teraz zaspokojone. Opiekuje się nimi – wojsko przyspieszyło”, powiedział Pentagon 1.

„Nie wszystkie dzieci to robią. Tam wszystko w szpitalach podstawowych. Tam wszyscy starają się naprawić, zjednoczyć i zdobyć trochę pożywienia, a oni byli w niesamowicie złym stanie. I będzie to długi proces przywracania dzieci do życia”, powiedział Pentagon 1.

„Aby zbadać – znaleźć wszystkich ich rodziców – mam na myśli, że to będzie cholerny koszmar”, powiedział Pentagon 1.

VIDEO TŁUMACZONE W PL

VIDEO EN

OPERACJA RATOWNICTWA W NOCY

Pentagon 1 powiedział, że operacja została wykonana pod osłoną ciemności.

„Jak myślisz, dlaczego PG&E odcięło zasilanie? To było wojsko, które powiedział PG&E, żeby odcięły moc, że musieli wejść w ciemność. Weszli więc z całą nocną wizją – wszystko w ciemności. Zrobili to w środku nocy ”, powiedział Pentagon 1.

„I dmuchali – wszystkie te podziemne pożary były spowodowane tym, że [ci] wojskowi byli wkurzeni. Po prostu to wysadzili. Było tam wiele emocji”, powiedział Pentagon 1.

ŚCIANA TRUMP

„Wiele [dzieci] nie pochodzi z USA. Dużo hiszpańskich (dzieci) z Meksyku, Gwatemali i Ameryki Południowej.  Kto wie, kim są ich rodzice? To duży powód, dla którego [Trump] stawia mur. Ma chronić nas wszystkich – wszystkich – powiedział Pentagon 1.