KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

ONZ: Walka przeciw covid-19 może zabić w tym roku setki tysięcy dzieci

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Narody Zjednoczone ostrzegają, że spowolnienie gospodarcze spowodowane zarządzeniami anty-koronawirusowymi może być dużo groźniejsze niż sam wirus, szczególnie dla dzieci.

W tym roku takie zarządzenia spowodują prawdopodobnie śmierć setek tysięcy ludzi, a dziesiątki milionów innych zdegradują do warunków nędzy.

Świat jest obecnie skonfrontowany z kryzysem gospodarczym o rozmiarze podobnym do Wielkiego Kryzysu (1929-1933). Skutki finansowe walki z chorobą covid-19 będą miały, według ONZ, katastroficzny wpływ na dzieci całej planety poprzez ograniczenie zdolności rodzin do zaopatrzenia się w żywność i odcięcie dostępu do podstawowej opieki lekarskiej.

Symulacje ONZ szacują, że w skrajną biedę popadnie od 42 do 66 milionów dzieci, dodatkowo, tj. oprócz „nędzy zwyczajniej”, która dotykała 386 milionów dzieci w zeszłym roku. Mocno wzrośnie obszar niedożywienia dzieci i obecności chorób, których normalnie da się uniknąć.

Przed końcem roku ta sytuacja znacznie podniesie wskaźniki dodatkowych śmierci dzieci oraz odwróci postęp zrealizowany w ostatnich latach w dziedzinie redukcji śmiertelności dziecięcej.

strajk.eu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: