DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trump zatrzymuje amerykańskie fundusze dla WHO !

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Screenshot_1

Aktualizacje koronawirusa: Trump zatrzymuje amerykańskie fundusze Światowej Organizacji Zdrowia

Liczba zgonów w Nowym Jorku gwałtownie wzrasta, gdy stan wydaje zrewidowaną liczbę, a Kalifornia bada kroki w kierunku ponownego otwarcia. Departament Skarbu twierdzi, że osiągnął porozumienie w sprawie ratowania linii lotniczych.

Prezydent Trump wycofał się ze swoich oświadczeń, że ma „całkowitą” władzę do otwierania państw i zobowiązał się do współpracy z gubernatorami.

Oto, co musisz wiedzieć:

Prezydent Trump, który był krytykowany za jego reakcję na koronawirusa i widział, jak spada liczba jego ankiet, we wtorek obwiniał Światową Organizację Zdrowia za to, co nazwał jej niepowodzeniami w czasie kryzysu i powiedział, że planuje zatrzymać amerykańskie finansowanie organizacja.

Ogłoszenie pojawiło się, gdy Trump był nadal rozgniewany krytyką jego reakcji na pandemię, którą uznano za zbyt powolną i nieskuteczną , ponieważ nie przyjęła szybko środków ochrony zdrowia publicznego, które mogłyby powstrzymać wirusa.

CO WIEDZIEŁ TRUMP

Oto pięć uwag na temat reakcji administracji na rozprzestrzenianie się wirusa.

„Wszyscy wiedzą, co się tam dzieje” – powiedział, obwiniając organizację za „katastrofalną decyzję przeciwstawienia się ograniczeniom w podróżowaniu z Chin i innych narodów”.

Pan Trump wielokrotnie wskazywał na swoją decyzję o nałożeniu ograniczeń w podróżach na Chiny jako dowód, że wcześnie zareagował na ostrzeżenia o zagrożeniach związanych z koronawirusem.

Powiedział, że ta decyzja uratowała „tysiące ludzi”, a WHO „walczyła z nami”. Prezydent obwinił organizację o „20-krotny” wzrost liczby spraw na całym świecie.

Jeszcze w lutym WHO odradzało nakładanie ograniczeń w podróżach do miejsc z wybuchem wirusa koronawirusa, twierdząc, że nie jest to skuteczny sposób walki z jego rozprzestrzenianiem się.

We wtorek prezydent powiedział, że organizacja „chętnie przyjęła zapewnienia Chin” i że „broniła działań rządu chińskiego, chwaląc nawet jego tak zwaną przejrzystość”.

Pan Trump bronił się przed decyzją o wprowadzeniu ograniczeń w zakresie wcześniejszych podróży w Chinach, przypisując sobie uratowanie setek tysięcy istnień ludzkich, krytykując jednocześnie za ksenofobię i rasizm.

Ale Trump nie zajął się bezczynnością administracji po tej decyzji i luką czasową jego reakcji między ograniczeniami podróży ogłoszonymi 31 stycznia a ogłoszeniem stanu wyjątkowego w dniu 13 marca.

Prezydent nie powiedział, czy Stany Zjednoczone na stałe przestaną finansować WHO, mówiąc jedynie, że wstrzyma płatności, podczas gdy administracja zweryfikuje swoją rolę w zwalczaniu wirusa.

W ubiegłym roku Stany Zjednoczone przekazały około 553 mln USD z 6 mld USD budżetu WHO w 2019 r., Co jest znaczną kwotą do stracenia w środku pandemii.

Po tym, jak gubernatorzy odrzucają twierdzenie Trumpa, że ​​„dzwoni”, brzmi bardziej kooperacyjnie.

„To nie jest dokładne stwierdzenie”: Cuomo odsuwa się od Trumpa

Gubernator Andrew M. Cuomo z Nowego Jorku zbyt szybko przestrzegał przed złagodzeniem środków ochronnych i zakwestionował twierdzenie prezydenta Trumpa, że ​​decyzja o ponownym otwarciu stanów w celach biznesowych była jego jedyna.

Patrzysz na kilka ostatnich dni i liczbę utraconych istnień ludzkich. Zasadniczo jest płaski przy niszczącym poziomie bólu i żalu. Dowodzi to jednak wszystkiego, co widzimy, co jest w zasadzie spłaszczeniem na tym poziomie. Nauczyliśmy się dzięki temu procesowi, że nasze działania determinują nasze przeznaczenie, a to właściwie dobra wiadomość. Zmieniliśmy krzywą. Jeśli zaczniesz działać inaczej, zauważysz odpowiedni wzrost tego wskaźnika infekcji, a najgorszym scenariuszem byłoby, gdybyśmy to wszystko zrobili – zmniejszyliśmy tę liczbę, wszyscy wybrali niezwykłe środki, a następnie przejdziemy do ponownego otwarcia i otworzyliśmy się zbyt szybko lub otwieramy się ponownie i pojawiają się nieoczekiwane konsekwencje i widzimy, że liczba ta znów rośnie. Musimy również jasno określić, kto jest odpowiedzialny za każdy element otwarcia. Prezydent powiedział wczoraj, że ma całkowitą władzę w decydowaniu o tym, jak i kiedy państwa zostaną ponownie otwarte. Moim zdaniem nie jest to dokładne stwierdzenie.

Gubernator Andrew M. Cuomo z Nowego Jorku zbyt ostrożnie przestrzegał przed złagodzeniem środków ochronnych i zakwestionował twierdzenie prezydenta Trumpa, że ​​decyzja o ponownym otwarciu stanów w celach biznesowych była jego jedyna. KredytKredyt …Gabby Jones dla The New York Times

Dzień po tym, jak prezydent Trump stwierdził, że ma „całkowitą” władzę do ponownego otwarcia amerykańskiej gospodarki – stanowisko, które było szeroko zakwestionowane przez prawników i gubernatorów obu partii – prezydent powiedział we wtorek, że będzie współpracował z państwami.

„Niedługo będę rozmawiał ze wszystkimi 50 gubernatorami, a następnie upoważnię każdego gubernatora każdego państwa do ponownego otwarcia” – powiedział Trump podczas briefingu w Białym Domu, dodając, że będzie to „na czas i sposób najbardziej odpowiedni ”dla każdego stanu.

„Dzień będzie bardzo blisko” – powiedział Trump, podkreślając, że niektóre stany bez dużych wybuchów epidemii mogą zostać ponownie otwarte przed 1 maja. Pan Trump powiedział, że skonsultuje się z liderami biznesu i zdrowia, kiedy i jak ponownie otworzyć kraj ekonomię, a następnie przeczytałem z długiej listy nazwisk liderów pracy i dyrektorów naczelnych, z którymi, jak powiedział, będzie rozmawiał w ciągu najbliższych kilku dni. Nie było jasne, czy dziesiątki osób, które wymienił, zgodziły się służyć w ekonomicznej grupie zadaniowej, którą starał się zebrać.

Prezydent, wycofując się z wcześniejszej, bojowej postawy, powiedział, że nie będzie naciskał na żadnego gubernatora, aby otworzył go ponownie, dopóki nie będą zadowoleni z tej decyzji. Ale „wiedzą, że nadszedł czas na otwarcie” – dodał.

„Nie powiem gubernatorowi Cuomo, że musisz otworzyć w ciągu siedmiu dni” – powiedział. „Chcę, żeby nie spieszył się, a potem otworzył Nowy Jork”.

Po tym, jak grupy gubernatorów na Wschodnim i Zachodnim Wybrzeżu ogłosiły w poniedziałek, że planują współpracować w grupach regionalnych, aby zdecydować, kiedy i jak ponownie otworzyć biznes, Pan Trump przywołał film „Bunt na zlecenie” w poście na Twitterze , porównując gubernatorów buntownikom, którzy przejęli statek od kapitana, który, jak wierzyli, nadużywał jego załogi.

Gubernatorzy obu partii zakwestionowali jego rozumienie relacji między rządem federalnym a stanami.

„Nie mamy króla; mamy prezydenta ”, powiedział gubernator Andrew M. Cuomo z Nowego Jorku we wtorek w„ Today ”NBC. W osobnym wystąpieniu na MSNBC ostrzegł, że jeśli Pan Trump spróbuje zmusić państwa do ponownego otwarcia gospodarki, może to doprowadzić do „kryzysu konstytucyjnego, jakiego nie widzieliście od dziesięcioleci, kiedy to państwa mówią rządowi federalnemu: „nie zamierzam wykonać twojego zamówienia”. ”

Gubernator Larry Hogan z Maryland, republikanin, który jest przewodniczącym National Governors Association, odepchnął się po tym, jak Trump powiedział na Twitterze, że decyzja o ponownym otwarciu stanów spoczywała na nim, a nie na gubernatorach.

„Nie rozumiem Konstytucji” – powiedział Hogan w wywiadzie dla CNN w poniedziałek . Pochwalił współpracę rządu federalnego, wyjaśniając jednocześnie, że wierzy, iż najwyższy autorytet będzie spoczywał na stanach i ich gubernatorach.

Na nadzwyczajnym spotkaniu w Białym Domu w poniedziałek wieczorem Trump twierdził, że „liczne postanowienia” w Konstytucji, których nie wymieniał, dawały mu prawo do unieważnienia stanów, jeśli chcą pozostać zamknięte. Eksperci prawni twierdzą, że prezydenci nie mają takiej władzy .

„Prezydent Stanów Zjednoczonych nazywa strzały” – powiedział Trump. „Nie mogą nic zrobić bez zgody prezydenta Stanów Zjednoczonych”.

współpracy z gubernatorami.

https://www.nytimes.com

banner-wizytowka-1580899038

WYCIEK nieznanych dotąd informacji n/t Wuhan – list Ambasadora CHIN

Szanowni Państwo, Dokładnie 10 minut temu 04/14/2020 – 5:15 CET USA Prezydent Trump wstrzymał fundusze dla WHO – czyli Światowej Organizacji Zdrowia. W uzasadnieniu Prezydent powiedział, że miliony dolarów, które Ameryka przekazała dla WHO zostały niewłaściwie wykorzystane. Jednocześnie oskarżył WHO o udział w rozprzestrzenianiu się wirusa COVID 19. W felietonie była mowa o tej decyzji. Brawo Panie Prezydencie Trump. BRAWO

You Tube

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: