DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kolejny szokujący film z policją. Zachowanie funkcjonariuszy dalekie od cywilizowanych standardów.

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
Screenshot_7

Źle skonstruowane przepisy, arogancja funkcjonariuszy, zwykła głupota – i mamy to co mamy. Na nagraniu zamieszczonym w sieci widzimy w jaki sposób funkcjonariusze realizują polecenia rządu. Wygląda to fatalnie.

Na nagraniu widzimy kontrolę drogową, w czasie której funkcjonariusze odpytują kierowcę co robi, a kiedy ten spokojnie odpowiada, zaczynają go sztorcować, wydawać absurdalne polecenia a potem kierują sprawę do sądu. Dyskutują też z jego potrzebami i sprowadzają swoją rolę do absurdu.

W ten sposób władza błyskawicznie zraża do siebie całe społeczeństwo. Brak profesjonalizmy, protekcjonalny ton, arogancja – fatalna wizytówka dla całej formacji.

Twitter

banner-wizytowka-1580899038

 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: