DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

” Amerykanie muszą powiedzieć lekarzom, jakie leczenie przepisać COVID-19. Oto on:”

Lekarz z Los Angeles mówi, że „bardzo chorzy” pacjenci „w zasadzie bezobjawowi” po zażyciu leku reklamowanego przez Trumpa
autor: Dominick Mastrangelo
Washington Examiner

Lekarz z Los Angeles powiedział, że widzi żywotność leku Prezydent Trump pojawił się jako możliwe leczenie koronawirusa, pomimo wątpliwości niektórych amerykańskich ekspertów ds. Zdrowia.

Dr Anthony Cardillo przepisuje lek przeciw malarii hydroksychlorochinę, w połączeniu z cynkiem, pacjentom, u których występują poważne objawy COVID-19.

„Każdy pacjent, który mu przepisałem, był bardzo, bardzo chory iw ciągu ośmiu do 12 godzin był praktycznie bezobjawowy”, powiedział Cardillo w ABC7 w Los Angeles. „Klinicznie widzę rozwiązanie”.

Cardillo zauważył, że leczenie było skuteczne tylko w połączeniu z cynkiem.

„Musimy zachować ostrożność i pamiętać, że nie przepisujemy tego pacjentom, u których COVID ma się dobrze” – powiedział. „Powinien być zarezerwowany dla osób, które są naprawdę chore, w szpitalu lub w domu bardzo chore, które potrzebują tego leku. W przeciwnym razie wyczerpiemy naszą ofertę dla pacjentów, którzy biorą ją regularnie w przypadku innych procesów chorobowych ”.

Trump powiedział, że leki mogą być skutecznym sposobem leczenia wirusa.

„Jest to silny lek na malarię i są na ten temat prace naukowe. Niektóre mocne oznaki – powiedział Trump w ten weekend. „Co musisz stracić? Jeśli to zadziała, szkoda byłoby, gdybyśmy nie zrobili tego wcześnie ”.

Dr Anthony Fauci, wiodący w kraju lekarz chorób zakaźnych, ostrzegł, jednak nie ma dowodów na to, że lek działa przeciwko koronawirusowi.

„Jeśli chodzi o naukę, nie sądzę, że możemy definitywnie powiedzieć, że działa”, powiedział Fauci w niedzielę. „Dane są w najlepszym razie sugestywne. Zdarzały się przypadki, które pokazują, że może to mieć efekt, a są też inne, które pokazują, że nie ma efektu ”.

Gubernator Andrew Cuomo z Nowego Jorku wydał niedawno zarządzenie ograniczające lekarzy w stanie Nowy Jork przepisywania leków przeciwmalarycznych chlorochiny i hydroksychlorochiny pacjentom COVID-19 w zatwierdzonych przez państwo badaniach klinicznych oraz do zastosowań zatwierdzonych przez FDA jako leczenie antymalaryczne lub autoimmunologiczne, oraz wtedy tylko na 14-dniowy zapas bez wkładów.

Trump wziął ciepło od krytyków po śmierci mężczyzny w Arizonie po wypiciu formy chlorochiny używanej do czyszczenia akwariów. Żona mężczyzny powiedziała, że ​​słyszał o leku po obejrzeniu jednego z codziennych notatek prasowych prezydenta na temat wirusa.

W Stanach Zjednoczonych potwierdzono ponad 300 000 przypadków koronawirusa, a prawie 10 000 osób w USA zmarło w wyniku rozprzestrzenienia się choroby w całym kraju.

zrodlo:stateofthenation

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: