KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„STRZEC SIĘ! !!!!Jest coś bardzo NIEPRAWIDŁOWEGO w procesie testowania zestawu COVID-19?”

Otrzymanie testu koronawirusa jest jak „zadźganie mózgu”
Adam K. Raymond
WYWIADOWCA


Test koronawirusa typu drive-in w Niemczech. Zdjęcie: Alex Kraus / Bloomberg przez Getty Images

Około 15 000 osób w Stanach Zjednoczonych pozytywnie przetestowało nowy koronawirus, który wywołał globalną panikę i zabił ponad 200 Amerykanów. Ale uważa się, że liczba osób zakażonych COVID-19 w USA jest znacznie wyższa.

Różnica polega na braku testów na obecność wirusa i lodowcowym tempie, w jakim testy stały się dostępne dla wielu Amerykanów. Eksperci twierdzą, że ta porażka doprowadziła do większej liczby infekcji i surowszych zasad dotyczących izolacji społecznej, ponieważ eksperci zdrowia publicznego i lokalni przywódcy mylą się po stronie ostrożności i próbują izolować wszystkich.

Pod koniec tego tygodnia pojawiają się sygnały, że testy stają się coraz bardziej dostępne. Według The Atlantic ponad 100 000 zostało przetestowanych pod kątem obecności wirusa i wkrótce możesz do nich dołączyć.

Po co będziesz? Około dziesięć sekund łagodnego dyskomfortu lub skrajnego udręki, w zależności od tego, kogo zapytasz. Test, który wymaga pobrania próbki z tylnej części gardła, jest wykonywany za pomocą wymazu z nosogardzieli, który wygląda jak gigantyczna końcówka Q. Wacik wkładany jest do nosa pacjenta, obracany i wyrywany. Według jednego z lekarzy spokojny pacjent ukończy test zajmuje dziesięć sekund. Niektórzy pacjenci muszą pobrać wiele wymazów.

Kiedy w tym tygodniu Prezydent Trump został poproszony o opisanie doświadczeń związanych z testowaniem, powiedział, że „nie jest to coś, co chcę robić każdego dnia”.

„To jest test. To test medyczny ”- powiedział. „Nic przyjemnego w tym.”

Uzyskaj nieograniczony dostęp do Intelligencer i wszystkiego innego w Nowym Jorku
UCZ SIĘ WIĘCEJ ”

Get unlimited access to Intelligencer and everything else New York

LEARN MORE »

„Czułem się, jakbym został dźgnięty w mózg”, napisała jedna z użytkowników TikTok w podpisie filmu wideo pokazującego, jak przechodzi testy w samochodzie. „To okropne. Przepraszam ”- mówi pracownik służby zdrowia, który przeprowadził test. „Chciałbym, aby istniał lepszy sposób”.

The 17-year-old described the entire process to BuzzFeed:

Położyli mi na palcu urządzenie elektroniczne i zmierzyli mi temperaturę. Potem zrobili wymaz z gardła. Było to niewygodne, ale nie bolesne. Na koniec zrobili „wymaz z głębokiego nosa”, który, jak zakładałem, byłby tylko kilka centymetrów w górę mojego nosa i trochę niewygodny. Ale ostatecznie spadło o kilka cali i było to bolesne. Moje oczy trochę łzawiły i to mnie zakneblowało.

Inny użytkownik TikTok, który zarejestrował swój test, napisał, że zarządzający nim pracownik służby zdrowia „wybił mi wszystko z nosa”.

„Widziałam błyski w oczach” – napisała.

Na Instagramie kobieta z Ontario napisała, że jej „nozdrza nigdy nie były tak naruszone”, jak podczas jej testu. „Wymaz wniknął tak głęboko w moje nozdrze, że myślałem, że dźgnęły mój mózg.”

Lauren Petracca, fotografka Post and Courier, nakręciła test i opublikowała tweeta.

Lauren Petracca, a photographer for the Post and Courier, filmed her test and tweeted the video.

Petracca briefly described the experience on Twitter, writing, “It’s not fun.”

See video here: https://youtu.be/KWpq5zliENc?list=PLtmzdzCeRsyFQ64kOTZS7eBLQ1fH2feu7

zrodlo:stateofthenation

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: