KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„Podobnie jak hiszpańska grypa z 1918 r., COVID-19 jest niewłaściwie traktowany z katastrofalnymi skutkami”

1918 Hiszpańska grypa i aspiryna
WesternHerbalMedicine.com

„Światowe wysiłki Farbenfabriken Bayer sprawiły, że w kilku miejscach brakuje aspiryny. W Stanach Zjednoczonych gigantyczna fabryka Bayera produkowała aspirynę pod „amerykańskim” zarządem. Po tym, jak menedżerowie Bayera zostali oskarżeni o naruszenie ustawy o handlu z wrogami w sierpniu 1918 r., Reklamy zwiększały zaufanie do aspiryny. ” Karen Starko

Bayer – Global Home

Świat od niemal wieku wierzy, że nowy i zjadliwy wirus pojawił się znikąd na całym świecie i zabił miliony w 1918 roku. Dwa raporty, jeden opublikowany w 2008 roku, a drugi w 2009 roku, potwierdzają, że mit ten spoczywa na dobre.

Pierwszy raport ukazał się 19 sierpnia 2008 r. W formie komunikatu prasowego z Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID):

„Wyniki bakteriologiczne i histopatologiczne z opublikowanych serii autopsji wyraźnie i konsekwentnie sugerują wtórne bakteryjne zapalenie płuc wywołane przez bakterie górnych dróg oddechowych w większości przypadków śmiertelnych z powodu grypy”.

Ludzie zostali zabici przez pospolite bakterie znalezione w górnych drogach oddechowych, według badań odkrytych przez F. Williama Engdahla:

„Od 20 do 40 milionów zgonów na świecie od wielkiej pandemii grypy w 1918 r. NIE było spowodowane„ grypą ”lub wirusem, ale zapaleniem płuc spowodowanym masywną infekcją bakteryjną”.

Komunikat prasowy NIAID nie zajął się jednak tym, co spowodowało infekcje bakteryjne, ale badania przeprowadzone przez dr Karen Starko. Implikuje aspirynę, współgrając z badaniami NIAID nad zapaleniem płuc spowodowanym masywną infekcją bakteryjną, a ponadto wyjaśnia także ekstremalną szybkość śmierci:

„Śmiertelność była spowodowana dwoma nakładającymi się syndromami kliniczno-patologicznymi: wczesnym, ciężkim stanem przypominającym ostrą niewydolność oddechową (ARDS), który, jak się szacuje, spowodował 10–15% zgonów (brakuje serii sekwencyjnych autopsji); a następnie agresywne bakteryjne zapalenie płuc „nadkażenie”, które występowało w większości przypadków zgonów.

Patrząc na doniesienia o zmarłych, Starko wyraźnie zauważyła dwie odrębne grupy, oparte na bardzo charakterystycznych ramach czasowych od zdrowia do śmierci:

1. Ludzie, którzy zmarli na zapalenie płuc w wyniku infekcji bakteryjnej, zachorowali i sytuacja uległa pogorszeniu w różnym tempie od tego momentu do śmierci; i

2. Ludzie, którzy umierali tak zadziwiająco szybko, że te śmierci stały się klasyczną częścią przerażającej legendy o „grypie” z 1918 r. – ludzie doskonale poranni i umarli w ciągu kilku godzin.

W obu grupach aspiryna jest obecnie prawdopodobnym czynnikiem sprawczym.

W przypadku pierwszej grupy, zapalenie płuc, aspiryna tłumi układ odpornościowy, umożliwiając powstrzymanie infekcji bakteryjnych. Lekarze w tym czasie powiązali zapalenie płuc ze stosowaniem aspiryny.

„Nie straciłem ani jednego przypadku grypy; moja śmiertelność z powodu zapalenia płuc wyniosła 2,1%. Salycilany, w tym aspiryna i chinina, były prawie jedynymi znanymi starymi szkołami i często słyszano, że mówią o utracie 60% zapalenia płuc. ”
~ Dudley A. Williams, MD, Providence, Rhode Island.

„Istnieje jeden lek, który bezpośrednio lub pośrednio był przyczyną utraty większej liczby ofiar niż sama grypa. Wszyscy znacie ten lek. Podobno jest to kwas salicylowy. Historia Aspiryny została wydrukowana. Dziś nie wiesz, jakie jest działanie uspokajające kwasu salicylowego. Szkodziło to na dwa sposoby. To pośrednie działanie polegało na tym, że aspiryna była przyjmowana aż do momentu pokłonu i u pacjenta rozwinęło się zapalenie płuc ”.
~ Frank L. Newton, MD, Somerville, Massachusetts

„Trzysta pięćdziesiąt przypadków i zgubiłem jeden, zaniedbane zapalenie płuc, które przyszło do mnie po tym, jak zażyła sto ziaren aspiryny w ciągu 24 godzin”.
~ Cora Smith King, MD, Waszyngton, DC

W drugiej grupie, która zmarła tak gwałtownie, ich objawy są zgodne z przedawkowaniem aspiryny, któremu towarzyszy szybka śmierć. Starko wyjaśnia:

„Raport z obozu Dix zauważył:„ Choroba była prawdziwą plagą. Niezwykła toksyczność, wyraźny pokłon, skrajna sinica i szybkość rozwoju powodują, że choroba ta jest odrębnym podmiotem klinicznym, który dotychczas nie został w pełni opisany. ”Toksyczność salicylanu jest często pomijana, ponieważ występuje inny stan, dawka jest uważana za trywialną i objawy (hiperwentylacja, wymioty, pocenie się, ból głowy, senność, splątanie, duszność, podniecenie [salicylan jag], krwawienie z nosa, zawroty głowy, obrzęk płuc i krwotok) są niespecyficzne. W 1918 r. Odróżnienie postępującego zatrucia salicylanem od zakażenia patologicznie lub klinicznie „duszność trwa od kilku godzin do dnia… a następnie niewydolność oddechowa, zapaść krążeniowa, drgawki i śmierć” była prawie niemożliwa…

„Podsumowując, tuż przed gwałtownym wzrostem śmiertelności w 1918 r., Zaleca się stosowanie aspiryny w schematach, o których wiadomo, że są potencjalnie toksyczne i powodują obrzęk płuc, a zatem mogły przyczynić się do ogólnej śmiertelności pandemicznej i kilku jej tajemnic. Śmiertelność młodych dorosłych można wytłumaczyć chęcią skorzystania z nowej, zalecanej terapii i obecnością młodzieży w warunkach leczenia regimentacyjnego (wojskowego). Niższa śmiertelność dzieci może wynikać z mniejszego używania aspiryny. Główny tekst pediatryczny z 1918 r. Zalecał hydroterapię na gorączkę, a nie salicylan; wydanie z 1920 r. potępiło praktykę podawania „produktów ze smoły węglowej” w pełnych dawkach w celu zmniejszenia gorączki… Różne stosowanie aspiryny może również przyczyniać się do różnic w śmiertelności między miastami i między obozami wojskowymi. ”

Przyczyna milionów zgonów w 1918 r. To nie tylko kwestia historyczna. Od tego czasu władze medyczne, międzynarodowe agencje zdrowia i rządy przypisały śmierć przerażająco zjadliwemu wirusowi. Ich pogląd na rok 1918 stanowił podstawę wielkiego zagrożenia – że świat stanie w obliczu przyszłych pandemii o jednakowej zjadliwości, zdolnych do zabicia milionów.

Utworzono agencje, opracowano plany międzynarodowe i sporządzono przepisy dotyczące sytuacji kryzysowych z pandemią, w tym wsparcie wojskowe. Miliardy, jeśli nie biliony dolarów, zostały przeznaczone na znalezienie szczepionki chroniącej świat przed nawrotem grypy hiszpańskiej w 1918 roku.

Jednak NIAID powiedział, że nie ma dowodów na grypę i że odpowiedzialne są bakterie układu oddechowego. Prace Starko to potwierdzają i oferują naukową perspektywę na to, w jaki sposób aspiryna była prawdopodobną przyczyną dwóch rodzajów zgonów obserwowanych w 1918 r., Jednego wolnego i jednego niezwykle szybkiego.

Tymczasem rząd, Centers for Disease Control i Światowa Organizacja Zdrowia traktują szybkie zgony jako jedną z przerażających cech „tajemniczego” wirusa i kontynuują opracowywanie szczepionek.

Biorąc pod uwagę, że miliony zgonów w 1918 r. Wydają się być związane z panaceum dnia przemysłu farmaceutycznego (aspiryna) błędnie zastosowanym, a szczepionki są panaceum przemysłu farmaceutycznego tego dnia, który byłby nakazany przez prawa pandemiczne, świat musi koniecznie uświadomić sobie fakty z 1918 r.

A teraz rządy, władze medyczne i przemysł farmaceutyczny ponownie się spotkały i powtarzają kolejną masową promocję produktu (szczepionek), a nawet nakazują to.

To otwiera pytanie, czy drugi produkt przemysłu farmaceutycznego (szczepionki) stanowi drugie monumentalne zagrożenie dla życia, a nie grypę, która nigdy nie miała.

zrodlo:stateofthenation

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: