KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„Niemcy chcą wprowadzić 14 dni kwarantanny dla wjeżdżających do kraju”

Od 10 kwietnia osoby wjeżdżające do Niemiec będą musiały poddać się 14-dniowej kwarantannie w związku z koronawirusem – brzmi propozycja niemieckiego MSW skierowana dzisiaj do krajów związkowych.

Niemcy chcą wprowadzić 14 dni kwarantanny dla wjeżdżających do krajuWymóg ma dotyczyć zarówno Niemców, którzy wracają z zagranicy, jak i obywateli innych państw UE. (Fot. Getty Images)

Wymóg poddania się kwarantannie ma dotyczyć zarówno Niemców, którzy wracają z zagranicy, jak i obywateli innych państw Unii Europejskiej.

Gabinet Angeli Merkel po dzisiejszym posiedzeniu zwrócił się do krajów związkowych z propozycją opracowania szczegółów takiego rozwiązania. Poddanie się kwarantannie ma być egzekwowane od osób wjeżdżających na terytorium Niemiec samochodem, pociągiem, samolotem lub promem – przekazał dzsiaj na konferencji prasowej rzecznik MSW Bjoern Gruenewaelder.

Proponowane przepisy mają nie dotyczyć pracowników sezonowych, osób stale dojeżdżających do pracy na terytorium RFN ani kierowców pojazdów towarowych – poinformował na stronie internetowej publiczny serwis informacyjny „Tagesschau”.

Pracownicy sezonowi, aby wjechać do Niemiec, będą musieli udowodnić, że ich pracodawca zagwarantuje im odizolowanie od reszty pracowników podczas wykonywania pracy przez pierwsze 14 dni i zapewni odpowiednie środki bezpieczeństwa, jak np. utrzymanie odpowiedniego odstępu pomiędzy pracownikami – napisał „Tagesschau”.

zrodlo:londynek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: