DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Świat nigdy nie będzie taki sam – Rinus Verhagen Sobota, 4 kwietnia 2020 r

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

(OpDis) Świat nigdy nie będzie taki sam – Rinus Verhagen

Świat nigdy nie będzie taki sam

4 kwietnia 2020 r.

Ujawnienie operacji | Autor: Rinus Verhagen,

Współtwórca

Po tym okresie świat nigdy nie będzie taki sam, 4 kwietnia 2020 r. = 4 + 4 + 4

W tym poście chciałbym omówić kilka rzeczy, które są bardzo ważne dla przejścia, w którym się teraz rozpoczynamy.

Mogę uspokoić ludzi, którzy boją się WW3, że to już prawie koniec.

Narodziny, nauka posłuszeństwa i służenia w walce o przetrwanie z rąk Cabala dobiega końca.

Przez tak długi czas byliśmy w fałszywej iluzji, że mylić się, kiedy zaczynamy widzieć prawdę, nawet wielu, którzy myślą, że nie śpią, wiele się nauczą.

banner-wizytowka-1580899038

Większość rządów na całym świecie bierze udział w przestępstwach przeciwko ludności świata, a na pewno przeciwko naszym własnym, to terroryzm państwowy na dużą skalę, na który my, jako ludność, jesteśmy narażeni.

Dlaczego Rosja jest tak demonizowana przez zachodnią politykę i media?

Władimir Putin zrobił to, co robi teraz Donald J Trump, odsłaniając i usuwając Satanistów Głębokiego Stanu (Satanists Deep State), aby zniszczyć faszystowską NWO (fascist NWO).

Musimy również przez chwilę pomyśleć, że na harmonogramie działań należy podjąć priorytety, ponieważ ratowanie i ochrona uprowadzonych dzieci, które zostały zamordowane i torturowane za lek Andrenochrome dla elity, są priorytetem priorytetowym.

Jest to jedno z pierwszych działań, które należało podjąć i zostało uwzględnione w całym planie.

Bez względu na to, jak bardzo jest to bolesne, musimy zdać sobie sprawę, że zwierzęta, które to zrobiły, nigdy więcej nie będą mogły korzystać ze swoich satanistycznych praktyk.

Teraz widzimy wielu wybitnych ludzi gnijących w wyniku zatrzymania dostaw Andrenochromu, który utrzymał ich młodych.

 Wojna przeciwko pedofilom to wojna międzynarodowa, która trwa od lat, jak przemówienie Władimira Putina, który podjął rękawiczkę, wyjaśniając oskarżenie Marka Rutte’a, że ​​Rosja  prześladuje homoseksualistów (wiedz, że śliski viper satanista Mark Rutte jest również homoseksualistą) , dowodzi.

Władimir Putin daje Markowi Rutte posmakować własnego leku!

Trudno mi wyobrazić sobie, że sędzia w Moskwie pozwoliłby na organizację pedofilii.

Tutaj widzimy dokładnie, co robią teraz działania na zachodzie i nie obawiaj się, że nikt nie zostanie pominięty, wszystkie szczury, które chcą opuścić tonący statek, nie mogą uciec.

Chociaż patrioci na całym świecie mają ten sam cel, współpraca została nawiązana dopiero po spotkaniu Trumpa i Putina w Helsinkach 2018.

Panie przewodniczący, daję teraz piłkę, aby ukończyć grę.

Ze 160 terabajtami informacji i kluczem do odszyfrowania danych wywiadowczych.

Deep State obawiał się tego spotkania, dlatego Putin był tak zdemonizowany, ponieważ już wyeliminował swoje Deep State w Rosji.

Pożądana wojna Cabal się nie wydarzyła, więc nie mogą powiązać implozji systemu pieniężnego Fiata z nadchodzącą wojną.

Wprowadzenie GESARA uwolniłoby ludzkość od bankierów Cabal i ich politycznych wspólników, dlatego wydarzenia z 11 września zostały zaplanowane i popełnione przez Busha i CIA wraz z Mossadem.

Ponieważ całe amerykańskie złoto GESARA było przechowywane w piwnicach budynku WTC7, ale te sklepienia były puste, gdy budynek został wysadzony w powietrze.

Atak z 11 września był przyczyną aktu patriotyzmu, wojny przeciwko terroryzmowi, ludności własnej i światowej, największej kradzieży złota w historii, zniszczenia Bliskiego Wschodu w celu uzyskania władzy nad zaopatrzeniem w energię, narkotykami i kradzieżą surowców w Afganistanie, aby zalać świat narkotykami i pozwolić ich bankom na pranie tego wszystkiego.

Ponieważ obywatele Europy nie ufają tej sprawie ze zdrowego rozsądku, odrzucili konstytucję faszystowskiej UE w referendach we Francji, Holandii i Irlandii.

Zostało to przekształcone w traktat, ale traktat ten nie jest prawomocny, ponieważ Holandia nie istnieje już jako suwerenne państwo od 13 maja 1940 r., Cabal Holenderska jest kontynuacją reżimu Hitlera, który przejął rząd byłej Holandii 18 maja 1940 r.

To, co zostało sprzedane ludziom pod nazwą Demokracja, jest w rzeczywistości dyktaturą pod pozorem demokracji pozornej, ukształtowaną przez satanistów Bilderberga.

Strach na wróble ( straw man)  Rotszylda to nazista i diabeł George Soros, który przekupił wszystkich polityków w ważnych miejscach bez ograniczeń, z których 265 było w samym Parlamencie Europejskim. Tutaj w Europie są chwalone przez MSM za decydującą rolę Merkel i Rutte w ich roli w zarządzaniu kryzysowym, aby ludzie uwierzyli, że to rozwiązują, podczas gdy są to tylko sprawcy przeciwko własnej i światowej populacji ich zbrodni przeciwko ludzkości.

Ponieważ wojna nie była już możliwa, a Europa Defender 2020 ( manewry NATO) była już zaplanowana, długo planowany scenariusz pandemiczny Corona wyjęto z szafy.

Ludność musiałaby poddać się kwarantannie, aby potajemnie umożliwić wprowadzenie 5G w wielu miastach, ponieważ przebudzająca się populacja stanowi zagrożenie ze strony satanistów polityki i rządu krajowego.

Globaliści toczą walkę na śmierć i życie, którą chcą przeforsować przy pomocy swojego planu NWO 21, aby popełnić masowe ludobójstwo na własnej populacji.

Oto przykład tego, co D66 chce robić politycznie, musimy już pracować do 67 roku życia i możemy umrzeć w ciągu 70 lat naszego życia, mając na myśli leki.

 D66 jest prowadzony przez Rob Jetten, również homoseksualistę, który może być użytkownikiem Andrenochrome, ta partia jest całkowicie infiltrowana przez satanistów i lewicowców, aby zrealizować swój satanistyczny program 21.

Jeśli spojrzymy na strukturę władzy, którą miał Hitler, powiedziałbym, że D66 jest SS tego nazistowskiego rządu, nie ma jednego, ale wszystkie zgniłe jabłka społeczeństwa, które biorą za zakładników ludność, aby narzucić nam faszyzm NWO.

Jeśli chcemy pokoju i dobrobytu na świecie dla całej ludzkości, holenderska cabal będzie musiała zostać usunięta.

Wygląda na to, że zbłądziłem, ale wszystkie te informacje są potrzebne, aby zrozumieć resztę.

Ponieważ Cabal infiltrował każdy aspekt naszego życia przez wieki, potrzebny był plan powstrzymania tej zbrodni przeciwko nam i matce ziemi. Jest to złożony plan, który dzieli się na kilka bloków kroków, które trzeba było podjąć, nie budząc całego świata podczas przygotowań, ponieważ zaszkodziłoby to strategii.

Następnie potrzebujesz wielu rozproszeń, w których przeciwnik nie może strzelać w prawo, gdzie pojawiają się pierwsze ciosy, aż stanie się to faktem.

Sojusz używa tych samych technik, które stosuje Cabal, ze względu na PsyOps i zamieszanie, jest to możliwe tylko wtedy, gdy wiesz, co robić, więc upewnij się, że uzyskasz odpowiednie informacje za pośrednictwem infiltratorów, aby Twoje plany pokrzyżowały plany NWO.

Pod hasłem „Razem jesteśmy silni” Putin musiał pomyśleć, gdy zaoferował Donaldowi J. Trumpowi przechwycone informacje o 160 terabajtach.

Putin nie brudzi wielu słów na temat niektórych incydentów, ale podejmuje działania w sposób, który pokazuje przeciwieństwo tego, co MSM chciał nam narzucić.

To Obama, John McCain, Clinton i zepsuta Unia Europejska utworzyli Mossad ISIS, do której przyłączyli się muzułmanie o niskim IQ, którzy nienawidzą nadmiernie Zachodu.

To nasi domniemani przywódcy podpalili świat, Obama, Clinton i ich marionetki z UE, którzy ufundowali ISIS, ISIS, który nigdy nie zaatakował Izraela.

Wiele osób w polityce amerykańskiej ma niemieckie księżyce żydowskie, bardzo wspiera Izrael i zwolenników, Izrael został założony przez wydalenie pierwotnych mieszkańców przez rodzinę Rothschildów.

Kto sfinansował wszystkie wojny po obu stronach, i na jego sumieniu ludobójstwo europejskich Żydów w czasie II wojny światowej, to bankierzy, szczury Rotszyldów, wzięli nas za zakładników tak długo.

A więc tutaj nie tylko muzułmanie, Żydzi i chrześcijanie są ofiarami zbrodni popełnianych przez satanistów (syjonistów), ale także stawiają wszystkich przeciwko sobie, aby się nawzajem zniszczyć.

Wraz z przebudzeniem zaczyna to docierać do wielu ludzi, którzy widzą, że są oni fałszywie indoktrynowani, aby służyć programowi, który nakłada na nich ograniczenia i sprawia, że ​​nienawidzą z całkowicie fałszywych powodów.

Jak utrzymać to jako ustalony porządek cabal, uwodzisz ludzi w polityce, aktorach i urzędnikach państwowych, zmuszając ich do robienia złych rzeczy, które zapisujesz(nagrywasz), aby ich szantażować.

Niezależnie od tego, czy mówimy o Jeffreyu Epsteinie, czy Ukrainie, Watykan, wszędzie to pieniądze, bogactwo i / lub władza związane z satanizmem (syjonizmem) oraz kierownikiem o nazwisku Georg Soros i synowie.

Putin pokonał ISIS daleko i szeroko, a Obama i Mossad jako organizacja terrorystyczna musieli zmienić świat w wielki satanistyczny kalifat.

Putin pomógł Assadowi odzyskać dominację w Syrii i zmusić Erdogana do powrotu do kraju.

Putin wyjaśni też Erdoganowi, że nigdy nie będzie wielkiego imperium osmańskiego, być może pod groźbą podziału Turcji na małe państwa.

Putin wyjaśni też Trumpowi, że USA nie mogą być suwerenne, jeśli nie uwolnią okupowanych terytoriów, wówczas konieczne będzie wycofanie się z Bliskiego Wschódu i Europy.

Ponieważ druga wojna światowa nigdy się nie zakończyła, marionetkowe rządy w Europie będą musiały się skończyć, ponieważ wnuczka Hitlera, Angela Merkel, która została oklaskiwana przez MSM, wraz z właścicielem stadionu Willem Alexandrem von Amsbergiem i jego menedżerem Markiem Rutte, również muszą zniknąć aby Niemcy stały się suwerenne, a Holandia ponownie republiką.

Ćwiczenie Europe Defender 2020 zostało sprzedane ludności przeciwko możliwemu zagrożeniu ze strony Rosji, ale w przeciwieństwie do tego rosyjskie wojska poruszają się teraz po Europie wraz z wojskami amerykańskimi, z których każdy zabezpiecza swoje własne cele, aby zakończyć II wojnę światową .

Od handlu ludźmi, handlu narkotykami, wojen wszystkich uczestniczących krajów, w tym USA, Niemiec, Holandii, Francji, Anglii, wszystko stanie się jasne dzięki nadchodzącym objawieniom.

Zobaczymy złamane dzieci, które były molestowane, mordowane, aby powstrzymać złą zabawę satanistów, 9/11, MH17-MH370, masowe strzelanie, jak fałszywe flagi, aby utrzymać świat w strachu.

 Kiedy to ujawni, kto co zrobił, Cabal zostanie zakazany.

Wszystkie nazwiska będą znane w ponad 550 000 aktów oskarżenia, które mogą dotyczyć więcej niż jednej osoby.

Od ciemności do światła, od podziemnych tuneli, na powierzchnię, od kłamstwa do prawdy, dni ciemności, które oznaczają dni ciszy, zanim wszystko zostanie ujawnione.

Jest to idealny moment na uwolnienie nowego systemu pieniądza objętego złotem i funduszy w chaosie po stronie Cabal.

Nigdy nie można w całości przekazać funduszy, a na pewno nie Cabal, aby uratować ludzkość, więc stanie się to od podstaw.

Ludzie, którzy doświadczyli trudności, na jakie byliśmy narażeni, będą budować świat za pomocą sojuszu.

Jeśli muszę uwierzyć w informację, że kiedyś było 600 osób, które otrzymywałyby fundusze, ale teraz, gdy 500 000 osób jest rozproszonych w 209 krajach, może to być średnio 2392 posiadaczy funduszy na kraj, którzy zajmą się swoimi rodakami.

Drodzy ludzie, słusznie nazywa się to boskim planem, ponieważ każdy, kto uczestniczy, jest wybierany, aby robić to wspólnie, a wielu nie zdaje sobie sprawy, że zostali wybrani.

Dlatego podkreślam, że każdy, kto przyjmuje fundusze, ma moralny obowiązek wobec planu i ludzkości.

Dzielenie się wolnością i bogactwem to pomnażanie szczęścia dla wszystkich, jako lek przeciwko fałszywej indoktrynacji przez religię, aby siać śmierć i zniszczenie lub zdominować ludzi wyznania, każdy jest wolny i powinien szanować wolność innych.

Ci, którzy chcą pozostać we własnej kulturze, mają rację, ale w krajach, w których kultura ta jest ustanowiona, więc ponowna emigracja ze względu na konflikt kulturowy jest to więc życzenie, które przynosi korzyści każdemu, aby zachować pokój.

Podstawowy dochód będzie dostępny dla każdego w jego kraju pochodzenia i kulturze, ale także możesz poświęcić trochę czasu, aby wszystkie znaleziska z przeszłości się zagoiły i uzyskały wgląd we własną rolę i przekonanie każdego.

Kraje, które teraz chcą zmusić swoją ludność do przyjęcia szczepień lub zmusić ludzi do rozdrobnienia, są szumowinami NWO, które chcą doprowadzić do jak największej liczby ofiar upadku Cabal.

Aby uzyskać posiadaczy funduszy, załóżmy, że jesteś zmuszony zamknąć pozew ze złem, zdobyć fundusze, odejść i nie rób tego, nie pozwól, aby wymuszono na tobie szczepienia lub chip, ponieważ wtedy jesteś z niewłaściwymi ludźmi którzy chcą ukraść twoje fundusze i cię zabić.

Jakakolwiek agresja lub umowa z diabłem w celu uzyskania funduszy to praca Cabal, nie jesteśmy do tego wybrani.

Do każdej umowy, którą musisz podpisać, poprosić o tłumaczenie na swój własny język, ponieważ dokumenty prawne w twoim własnym języku nie są łatwe, poproś o wszystkie znaczenia wymienione w NDA, nie daj się złapać w wersję językową, której nie mów „ że nie mówisz dobrze w języku lub poproś NDA o przetestowanie tego z osobą, którą zabierzesz ze sobą, aby dokument przeczytać, gdy tylko posiadacz funduszu ma informacje o wymianie.

Razem poszliśmy do zbawienia, masz uczciwą szansę, zróbmy z tego coś pięknego, wszystkie dezinformacje, które słyszymy od lat na temat dat i warunków, zostawmy to, miej wiarę, że dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz jest w porządku.

Postęp burzy z wojskową precyzją zapewni, że wszystko będzie bezpieczne.

Wszystkim uczestnikom tego przejścia dziękuję za wysiłki na rzecz wyzwolenia Cabal.

Dzieci, które zostały wyzwolone, najpierw potrzebują leczenia w Med Bed i zasługują na wiele opieki i wsparcia, aby poradzić sobie z traumą, aby móc wyleczyć się z wszelkiego zła, które ich spotkało.

 Nigdy nie można w całości przekazać funduszy, a na pewno nie Cabal, aby uratować ludzkość, więc stanie się to od podstaw.

Ludzie, którzy doświadczyli trudności, na jakie byliśmy narażeni, będą budować świat za pomocą sojuszu.

Jeśli muszę uwierzyć w informację, że kiedyś było 600 osób, które otrzymywałyby fundusze, ale teraz, gdy 500 000 osób jest rozproszonych w 209 krajach, może to być średnio 2392 posiadaczy funduszy na kraj, którzy zajmą się swoimi rodakami. Drodzy ludzie, słusznie nazywa się to boskim planem, ponieważ każdy, kto uczestniczy, jest wybierany, aby robić to wspólnie, a wielu nie zdaje sobie sprawy, że zostali wybrani.

Dlatego podkreślam, że każdy, kto przyjmuje fundusze, ma moralny obowiązek wobec planu i ludzkości.

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: