DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

I kto to, co to ten Q-Anon?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Teraz na świecie dzieje się bardzo dużo, to pobudza słabe jednostki do pokrywania własnego strachu czymś brzydkim, jak jaranie się strachem innych, manipulacją, udawaniem, że jest się wtajemniczonym. Ludzie wtajemniczeni, budzący się z długiego snu rozumieją, że strach jest egocentrycznym problemem, a miłość altruistycznym rozwiązaniem. Miłość altruistyczna, tak naprawdę jest to miłość wysoka, jedyna prawdziwa zawsze rodzi się z akceptacji i miłości do siebie.

Osoby, które zachowują się w ten sposób zdzierają ze swojej twarzy maskę, pokazują na moment prawdziwą twarz. Po czym wkrótce tuszują swoje obnażenie wypowiadając szereg truizmów, które niby mają znieczulić kogoś na to, co przed chwilą usłyszał. Metoda stara jak świat, nazywa się musztarda po obiedzie.

QAnon (określany również jako Q) – anonimowa osoba lub grupa osób rzekomo mająca dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych, która od października 2017 r. poprzez serwisy internetowe pozwalające na anonimowe umieszczanie wiadomości ujawniać ma informacje o rzekomo dziejącej się „za kulisami” niewidzialnej wojnie pomiędzy administracją Donalda Trumpa wspieraną przez Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych a tajemniczą ogólnoświatową rozproszoną grupą przestępczą, jakoby korumpującą i podporządkowującą sobie instytucje państwowe Stanów Zjednoczonych oraz innych państw świata.

Według Q, administracja Trumpa oraz wojsko są na etapie powolnego demontażu tej grupy, a upublicznianie przez Q informacji jest częścią planu stopniowego przygotowywania populacji Stanów Zjednoczonych oraz świata na ujawnienie skali korupcji i przeprowadzenie w pełni legalnego procesu prawnego ukarania skorumpowanych urzędników oraz reorganizacji struktur państwowych. Plan ten zwolennicy Q nazywają „The Storm” (ang. burza). W mediach nazwą QAnon oraz The Storm określa się zbiorczo teorie spiskowe oparte o interpretacje wiadomości pisanych przez Q. Ze względu na pewne podobieństwa przyrównuje się je do teorii spiskowych Pizzagate.

A 5G i choroba popromienna? Szczepienie przeciwko grypie?

Bill Gates właśnie odszedł z zarządu swojej fundacji. Zresztą masa prezesów teraz akurat poodchodziła, i różnie mówią, czy się po prostu skeszowali, czy może dupy im się pozapalały?

Lubicie filmy Disneya? Kto nie lubi? Dla bardziej wnikliwych poukrywane penisy w zwodach i nie tylko. Jak masz czas i silne nerwy.

Screenshot_7

Pizzagate?

Zapoczątkowana i rozpowszechniona w trakcie wyborów prezydenckich w Stanach w 2016, gdy wygrał „nasz człowiek” (to nie sarkazm) Donald Trump, wówczas portal WikiLeaks upublicznił zawartość konta e-mail Johna Podesty, szefa kampanii Hillary Clinton, a niektóre spośród upublicznionych wiadomości podobno zawierały zakodowane informacje dotyczące udziału Johna Podesty oraz członków waszyngtońskiej elity politycznej w grupie przestępczej zajmującej się przemytem ludzi i powiązanej z seksualnym wykorzystywaniem nieletnich. Pojawiło się najgorsze z możliwych słów, narkotyk, nie narkotyk Adrenochrom, ale o tym nie będę pisać, bo to do sześcianu tragiczne i przerażające, nieludzkie.

Za: epsieliot.com/Twitter/Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “I kto to, co to ten Q-Anon?

  1. To jest konrolowany wyciek, jeżeli coś ma pozostać tajemnicą to nią pozostaje i nikt o niej nie wie poza wtajemniczonymi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: