KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„Spalają maszty 5G w Wielkiej Brytanii!!!!!!!!!!”

Maszt Birmingham 5G płonie w „prawdopodobnym” podpaleniu
Dan Oliver
Radar 5G

Ten ostatni pożar masztów pojawia się zaledwie kilka dni po połączeniu 5G z koronawirusem w lokalnej grupie na Facebooku.

(Źródło zdjęcia: Future)
Zaledwie kilka dni po tym, jak ludzie rozmawiali o potencjalnym związku między wieżami 5G a koronawirusem na lokalnej grupie na Facebooku, strażacy i policja zostali wezwani do pożaru masztu w rejonie Tyseley w Birmingham.

Płonący 70-metrowy maszt, rzekomo obsługiwany przez EE, został uchwycony na wideo przez lokalnych mieszkańców, gdy strażacy próbowali zgasić blask, który – według obserwatorów – był „w porządku”, kiedy dotarli na miejsce zdarzenia.

Rzecznik EE powiedział 5Gradar, że inżynierowie przebywają obecnie na miejscu, oceniając przyczynę pożaru.

„Jeśli okaże się, że to podpalenie, które obecnie wydaje się prawdopodobne, będziemy pracować, aby pomóc policji West Midlands w zidentyfikowaniu sprawcy” – powiedział rzecznik EE. „Celowe usuwanie łączności mobilnej w czasach, gdy ludzie potrzebują więcej niż kiedykolwiek, aby pozostać ze sobą w kontakcie, jest lekkomyślną, szkodliwą i niebezpieczną rzeczą. Postaramy się przywrócić pełne pokrycie tak szybko, jak to możliwe, ale szkody spowodowane przez pożar są znaczne. ”

Wcześniej w tym tygodniu miejscowi ludzie dyskutowali o potencjalnym związku między Covid-19 a 5G, a inni opublikowali petycję w sprawie powstrzymania wdrażania technologii 5G.

Jeden z komentatorów z grupy Sparkhill Neighborhood na Facebooku napisał o rzekomym związku między koronawirusem a 5G:

„Czy ktoś zauważył, że te świeczniki rozstawiane są wokół Sparkhill i Small Heath? Na górze mają antenę 5G. Ostatnio zostały włączone i wysyłają ogromną ilość promieniowania. Zdecydowanie istnieje silny związek między „koronawirusem” a 5G. ”

Inny komentator grupy w odpowiedzi na ostrzeżenie o pozostaniu w domu podczas koronawirusa powiedział:

„Ponieważ wszyscy jesteśmy zamknięci w naszych komfortowych domach, czy zdałeś sobie sprawę, że 5G zajęło się budowaniem wież (sic) w Wielkiej Brytanii. Coś do przemyślenia. Cały świat był przeciwko 5G. I oto mamy. ”

Teorie spiskowe
Jednak, jak wielokrotnie informowaliśmy o 5Gradar, obecnie nie ma dowodów naukowych sugerujących, że 5G powoduje jakiekolwiek niekorzystne problemy zdrowotne, aw marcu 2020 r. Ogłoszono, że Międzynarodowa Komisja Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym (ICNIRP) formalnie uznała 5G być bezpiecznym w wyniku szeroko zakrojonych badań, które mówią, że „nie ma dowodów”, sieci 5G mogą powodować raka lub inne choroby.

Pomimo wszystkich dowodów przeciwnych, nie jest to pierwszy raz, gdy maszt 5G doznał obrażeń od ognia w Wielkiej Brytanii, ale w czasach, gdy ludność Wielkiej Brytanii jest zablokowana, połączenia mobilne nigdy nie były ważniejsze, co spowodowałoby podpalenie atak podwójnie zaskakujący.

W odpowiedzi na 5Gradar policja West Midlands powiedziała:

„Jesteśmy świadomi pożaru na Spring Road tuż po 20.30 ostatniej nocy. Został oceniony na podstawie pożaru i czekamy, aż inżynier określi, jak mógł dojść do pożaru (może to być problem z elektrycznością itp.), Dlatego nie jest badany przez policję, dopóki nie uzyskamy dalszych informacji ”.

 Conspiracy theorists are setting 5g phone masts alight after a bogus coronavirus theory spread

5G phone masts on fire  Credit: SnapperSK

 This mast was set alight in Birmingham

This mast was set alight in BirminghamCredit: SnapperSK

10

10

10

Credit: SnapperSK

 Fire crews and police were scrambled to this blaze in Birmingham

Fire crews and police were scrambled to this blaze in Birmingham. Credit: SnapperSK
 Conspiracy theorists believe 5G is behind the virus
Credit: SnapperSK
 Some engineers have also been attacked
Credit: SnapperSK
zrodlo:stateofthenation.

One thought on “„Spalają maszty 5G w Wielkiej Brytanii!!!!!!!!!!”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: