KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„Chiny dokładnie wiedzą, kto jest odpowiedzialny za wybuch epidemii koronawirusa w Wuhan w styczniu”

„Gdzie był twój pacjent zero?” Chińskie oficjalne spekulacje, że AMERYKANIE mogło zainfekować Wuhan podczas gier wojskowych i wezwań do „przyjść czysto”


ZDJĘCIA PLIKU: (L) Członkowie amerykańskiego zespołu podczas ceremonii otwarcia 7. Światowych Igrzysk Wojskowych w Wuhan w Chinach; (R) Pracownik medyczny w kombinezonie ochronnym przygotowuje się do testu RNA w szpitalu Jinyintan w Wuhan. © Reuters / Stringer; Reuters / China Daily

RT.com

Rzecznik chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Lijian Zhao zażądał od władz USA ujawnienia tego, co ukrywają na temat pochodzenia Covid-19, posuwając się nawet do wniosku, że koronawirus mógł zostać sprowadzony do Chin przez wojsko USA.
Wskazując na wideo dyrektora Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC), Roberta Redfielda, który najwyraźniej przyznaje, że Stany Zjednoczone poniosły kilka zgonów w Covid-19, zanim zdążyły je przetestować, Zhao wezwał amerykańskiego stróża, by wyszedł czysty w tweecie w czwartek.

Lijian Zhao 赵立坚

@ zlj517
2/2 CDC zostało złapane na miejscu. Kiedy pacjent zero zaczął w USA? Ile osób jest zarażonych? Jakie są nazwy szpitali? Może to armia amerykańska sprowadziła epidemię do Wuhan. Bądź przejrzysty! Upublicznij swoje dane! USA są nam winni wyjaśnienie!

Osadzone wideo
15,5 tys
16:37 – 12 marca 2020 r
Informacje o reklamach na Twitterze i prywatność
Mówi o tym 16,4 tys. Osób

„Może to armia USA sprowadziła epidemię do Wuhan” – zasugerował Zhao, wzywając CDC – i ogólnie USA – do „zachowania przejrzystości” i dzielenia się wiedzą o tym, gdzie i kiedy zdiagnozowano „Pacjenta zero”.

W filmie Redfield potwierdził, że niektóre przypadki koronawirusa zostały błędnie zaklasyfikowane jako grypa, ponieważ lekarze nie mieli wówczas dokładnego testu na nową epidemię. Nie rozwodził się nad tym, kiedy pojawiły się te błędnie zdiagnozowane przypadki – mówiąc tylko, że „niektóre przypadki zostały zdiagnozowane w ten sposób”.

Wobec braku danych pacjentów lub chronologii zgonów spekulacje zawirowały.

„Teoria” Zhao koncentrowała się w szczególności na delegacji wojskowej, która udała się do Wuhan w październiku na Światowe Igrzyska Wojskowe, tygodnie przed tym, jak miasto potwierdziło wybuch grudniowy

. Delegacja była częścią 300-osobowej grupy amerykańskich sportowców biorących udział w wydarzeniu sportowym, które odbywa się co cztery lata.

Zhao nie jest jedyną znaną postacią polityczną, która wyraża podejrzenia co do terminu igrzysk i wprowadzenia koronawirusa w Wuhan. Były premier Malezji Matthias Chang zaproponował w styczniu podobne spekulacje, skupiając się na tym wydarzeniu jako miejscu rozpoczęcia czegoś, co uważał za wojnę biologiczną prowadzoną przez USA przeciwko Chinom.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) twierdzi, że to, co obecnie jest pandemią Covid-19, zostało po raz pierwszy zgłoszone jako wybuch koronawirusa w Wuhan w Chinach w dniu 31 grudnia 2019 r. Trwają poszukiwania śmiertelnej choroby, a sprzeczne wersje obwiniają Rynek żywności i nietoperze Wuhan – lokalny przysmak – sprzedawane były tam szczególnie, podczas gdy inni uważali, że ludzie mogli dostać wirusa z łuskowców, zagrożonego łuskowatego ssaka.

Mniej ortodoksyjne teorie sugerują złośliwe zamiary, a szef elitarnej Gwardii Rewolucyjnej Iranu sensownie twierdzi w zeszłym tygodniu, że Covid-19 może być „produktem biologicznego ataku Ameryki, który początkowo rozprzestrzenił się na Chiny, a następnie na Iran i resztę świata . ”

Jak dotąd problem z tymi wszystkimi teoriami, obwiniającymi zarówno zwierzęta, jak i ludzi, polega na tym, że nie ustalono bezpośredniego dowodu przyczynowego, a tożsamość chińskiego „pacjenta zero” również pozostaje niejasna.

I to nie tylko Chiny: w stanie Waszyngton – który pozornie zidentyfikował i z powodzeniem odizolował swojego pierwszego zainfekowanego podróżnika, z dziesiątkami kontaktów zidentyfikowanych i monitorowanych – wirus jakoś zaczął się rozprzestrzeniać

. Nawet Steve Woźniak, współzałożyciel Apple, w pewnym momencie twierdził, że on i jego żona mogli być „cierpliwym zerem” w USA po tym, jak po powrocie z Chin wystąpił silny kaszel.

Od tego czasu jednak jego żona zdiagnozowała „infekcję zatok”.

zrodlo:stateofthenation

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: